Mistä muualta kuin baarista ja bileistä olette saaneet seuraa?
Muualta kuin baarista
11
1953
Vastaukset
- pirkko,
netistä, chatistä
- "kauris"
Itseäni onnasi kesäisellä uimarannalla, menin selvin päi jututtumaan kiinnostavan oloista naista, jätin puh, numeroni hän soitti parin päivän kuluttua, ja siitä syntyi pitkä antoisa suhde.
- uskotonkin
Töistä useammankin, useimmin pikkujouluista; Luetaanko baariin? Motoristi tapaamisista. Ja kamala sanoa, mutta kolmisen kertaa kavereiden muijia. Että sellasta.
- bileet
no ei ihan arkea mut ok vinkkejä
- Sama täällä
Kirjastosta joku?
- rakastaja-74
Rautakaupan kassalta, hälle jäi jotain selvitettävää ja soittelin kerran asiasta perään ja toisen kerran asiattomuuksista. Ihana nainen oli - ikävä etten pystynyt silloin parisuhteeseen...
- lenkille koiran kans
naiset ny rohkeutta kehiin. kuuma ja kostea kesä jatkuu. ottakaa vain sopivan tuntuisesta vastaatulijasta kiinni. tuskin ketään on kaduttanut.
- SummerLoveToo
Ihan tien varrelta ja kesäisen iltapäivän hetkillä :D Kävelin taksitolpalle päin ja kysyin vastaantulevalta mieheltä, oliko siellä autoja jäljellä. Sanoi, ettei ollut mut just tilasi keskusen kautta ja voisin tulla samaan kyytiin.
Tuli aikas kiva reissu, jatkuu vieläkin.... :)) - ikuinen uneksija
kerro jatkot... siis tommosii naisii on hurraaa..aukasevat suunsa.. kyllä se on nini kiva olla 69sssä. vaikka päivittäin!. ja rapuillat meneillää.
- langennunaisiin
Kaupasta, ei siis kassaneiti vaan kanssa-asiakas.
Ei luoja se nainen kyllä jaksoi... - ikäneito
Netistä ovat kaikki löytyneet, baareissa en edes käy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2574156Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2643394Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541771Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251630Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961411Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132910Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235851en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115808Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe17773