katsooko ihmiset

katsooko ihmiset nuorten poikien liteetä laihaa vartaloa?

mä oon 140/48 ja pullea poika
1307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nuoret on nuoria ja etkä sinäkään mikään liian pullea poika ole. Lapsen pyöreyttä se vaan on. Poikani oli samankokoinen kuin sinä tuossa iässä ja vielä vähän vanhempanakin mutta sitten alkoi miehistymään kun alkoi kasvamaan pituutta oikein urakalla.
Muistat pitää vaan karkkipäivän kerran viikossa niin käy niinkuin pojallenikin kävi. Hupsista kun kasvoi yhtä äkkiä pituutta. Poikani mietti aivan samaa asiaa kuin sinäkin tuon ikäisenä.
Mukavaa kesää sinulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jussi10 kirjoitti:

katsooko ihmiset nuorten poikien liteetä laihaa vartaloa?

mä oon 140/48 ja pullea poika

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu