Miltä näyttää sellainen mies kasvoiltaan,jonka kanssa lähes kaikki maailman naiset kauneimmat mukaan lukien haluaisi paneskella?Kai jostain päin sellainen satujen prinssin näköinen valkoisella ratsulla löytyisi.Miltä se voisi näyttää jota kaikki naiset haluaa?Tarkotan ihan kasvojen ulkonäköä.Veikkaan että jostain Ulkomailta.
Satujen prinssi
Satumaailmastako?
6264
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Symppis ja komea yhtäaikaa.
Lämpimän ja syvällisen näköinen, ei liian kiiltävä ja leikelty.
Itseäni eivät satujen prinssit paneskelumielessä kiinnosta, hieman rosoisemmat ja elämänmakuisemmat kylläkin.
Kaikki lähtee kuitenkin käytöksestä, tavasta kävellä, pilkkeestä silmissä ja siitä, miltä mies saa minun oloni tuntumaan. Ulkonäkö (hiusten väri, pituus, ruumiinrakenne tms.) ei todellakaan ratkaise. Olen ihastunut hyvin erinäköisiin miehiin :)
Mutta tutkitusti ja moneen kertaan tilastoituna tämä namu vetoaa miljooniin naisiin
http://www.google.fi/search?q=george clooney&hl=fi&client=firefox-a&hs=X7j&rls=org.mozilla:fi:official&channel=np&prmd=ivnslo&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=S0PhTeH0I4r2sgag1YyJBg&ved=0CCMQsAQ&biw=1276&bih=691
Voisi olla joku ulkomaalainen homomies tollainen.
Niin, ainakin nuoret tytöt haaveilevat siloposkisista kauniista pojista, sillä seksuaalisuus on vasta heräämässä.
Joku roheampi tyyppi saattaa pelottaa, jos miehessä on paljon enemmän miestä kuin itsessä on naista.
Toiset tykkää tosi miehekkäistä, tummista ja kulmikkaista ja komeista. Toiset tykkää vähän pehmeämmistä kasvonpiirteistä, mutta kauniista, niin kuin minä.
tykkään sellaisista, tarkotin.
Sellainen, joka on yhtä aikaa todella kaunis ja komea