Montako suhdetta saa olla takana?

12+8

Montako suhdetta kumppanillasi saa olla takana ja montako on itselläsi?

Minulla ei ole yhtäkään suhdetta ja samaa edellytän kumppaniltani.

13

350

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eikäyttöä

      Joo en minäkään huolis, koska aloittajalla on ruuvit löysällä........SAMA
      juttu pyörii täällä, ehkä vähän muunneltu sanamuotoa.

    • kunniallinen mies

      Nolla ja nolla. Tarvittaessa voin joustaa vähän, mutta sitten pitää olla vastapainoksi jotain hyviä puolia.

    • eikäyttöä

      No miten tämä arabi nyt noin kävi myötämilisex ?

      Minä kiitän ja KUMARRAN tuosta - jonka annoit !!!!!

    • hxfjxfj

      Ihanko tosissasi arvelet olevasi parempi ihminen, kun et ole seurustellut? Laskeeko arvosi sitten kun menetät poikuutesi? Luuletko että seksi on niin mystistä ja merkillistä puuhaa, että tehtyäsi sitä koet metamorfoosin, muutut joksikin ihan muuksi ja huonommaksi kuin nyt olet?

      Kuule, ei se seksi mitään taikuutta ole. Ei se NIIN merkillistä ja kiinnostavaa ole kuin sinä luulet. Kovin ison osan tuo asia, jota et ole kokenut, näkee ajatuksissasi täyttävän.

      Jos on hienoa, moraalista ja upeaa ettei ole ollut yhtään suhdetta, miksi sitten suunnittelet luopuvasi "puhtaudestasi" ja haluat suhteen? Mikset pysyisi sinkkuna ja puhtoisena poikana?

      Jos nainen menee pilalle kun hänellä on suhde, miksi haluat luoda naiseen suhteen ja pilata ja tahrata hänet ja vetää hänen kunniansa lokaan?

      Entäpä jos löydät "puhtaan" naisen ja aloitat suhteen,ja sitten teillä meneekin poikki? Oletteko molemmat sen jälkeen pilattuja, saastaisia, tahrattuja ja arvottomia ihmisiä?

      Kuule, eroja tulee. Erityisen helposti ero tulee ihmiselle, jolla on noin epärealistiset käsitykset seurustelusta.

      Älä haki suhdetta. Ei se kestä. Ainakaan sinulla.

      Osta vain se pornolehti kuten tähänkin asti.

      "Kolmekymmentä ja vähän alle, mut vielä puhdas ja viaton..." Kuuntele vaikka youtubesta.

      • nuori nainen

        Melkein sain ;)


    • pidä pintasi

      Katkeraa porukkaa näkyy olevan liikenteessä. Ovat ilmeisesti saaneet pakit joltakin jolla on vaatimuksena suhteeton tausta. Aloittajalle tsemppiä äläkä välitä näistä nettinörteistä :D Hieno asenne sinulla.

      • ----__----

        Joo kannattaa kuolla neitseenä, Tepä sovitte yhteen hyvin.


      • vakipeikko

        KYLLÄSTYNYTTÄ porukkaa. Aloittaja käy aina välillä postaamassa tuon täsmälleen saman jutun jonka mukaan sille ei kelpaa kuin täysin ummessa oleva maho lehmä. Kyllä se uskottaisiin jo kerrasta, ei sitä tarvitsisi jatkuvasti toitottaa.

        Jos tätä palstaa tietää pidempään niin (harmikseen) tietää nämä kaikki tomppelit eli taustat...


      • pidä pintasi
        ----__---- kirjoitti:

        Joo kannattaa kuolla neitseenä, Tepä sovitte yhteen hyvin.

        Siinäpä ilmaantuikin taas yksi pakit saanut nettinörtti :P


    • muistaako kukaan vielä sitä puhtoista poikaa joka aina pisteli kummalisia threadeja pystyyn siitä kuinka sille kelpas vaan aikaisemmin seurustelemattomat naiset?

      oli se vaan sankari

    • ...

      Haluat hänen myös olevan satumaisen kaunis, neitsyänä säilynyt, sekä sokea?

    • ihaiha**naa

      Minä annan kaikille vastaantuleville kaksilahkeisille, saanpahan siinä
      samalla itsekkin :-)))

    • eiköhän jokaisen ihmisen oma asia montakos seurustelu suhdetta takana no itse oon ainaskin mies niin ei oo paljoo väliä onks nainen seurustellu kuinka monen miehen kanssa joittenkin ihmisen vaan pitää seurustella monia suhteita ennen kuin löytää sen oikeensa ja joillekkin riittää se yksi ainut seurustelu suhde.

      jos mies ei kestä sitä että nainen ollu monen miehen kanssa seurustelu suhteessa sen miehen kannattais eka parantaa omaa itsetuntuntoa ennen kuin rupee seurustelee muitten kanssa :D

      ja aloittajalle pakko sanottava että etsä mitään seurustelu suhdetta tuu ikinä löytää jos vaadit Naiselta saman verran kokemuksia kuin sullakin koska naisillahan on aina yleensä miehiä enemmän seurustelu suhdetta että osta se pornolehti ja mee runkkaa :D

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      284
      8420
    2. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      68
      5070
    3. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      281
      4430
    4. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      60
      3057
    5. Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä

      Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä
      Suomalaiset julkkikset
      1
      2516
    6. Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä

      Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,
      Elokuva
      3
      1900
    7. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      5
      1777
    8. Ajattelin silloin

      että jos olet kiinnostunut, ihan oikeasti, niin kuulen sinusta vielä.
      Ikävä
      111
      1775
    9. TTP avajaiset

      Tuhannen Taalan Paikka avautuu 1.3-26. Onpa tosi mukavaa! Kiitos Jaanalle kun olet niin aktiivinen ja jaksat yrittää ja
      Haapavesi
      40
      1673
    10. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      1640
    Aihe