Tantra

Onko kenellkään kokemuksia tantrasta? Miten pääsisimme vaimoni kanssa parhaiten tantran salojen alkuun?
1188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No ei varsinaisesti kokemusta tantraseksistä, tai siis ehkä tietämättä on, mutta siis siihen tarvitaan kyllä vapaasti virtaavat energiat ja tukottomat meridiaanit ja ymmärrystä ihmisen energiavirroista ja sitä että tunnet ne myös.

Mä olen tätä nyt opetellut ja voi luoja.. koskaan ole parempaa seksiä saanut. Jo se että toinen sivelee vaikka sun käsivarsia saa aikaan sellaset kuumat väreet ja kihelmöinnit... :P

En tiedä sitten onko se tantraseksiä mitä harrastamme, mutta ainakin energiaseksiä. Vaatii ki-energiatuntemusta ja uskoa siihen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Läheisyys on tärkeä kirjoitti:

Onko kenellkään kokemuksia tantrasta? Miten pääsisimme vaimoni kanssa parhaiten tantran salojen alkuun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu