Kesällä kannattaa pyöriä maauimaloiden läheisyydessä. Nuoria teinitytöjä menee ja tulee bikinien yläosat päällä!
Voin taata, että yksikään sinkkumies ei pety niistä maisemista, joita maauimalan sisäänmenoportilla voi kesäpäivänä nähdä! Ilmaiseksi!
On tämä kesä upeaa aikaa!
Mistä sinä, AT-mies, löydät silmänruokaa kesällä?
Voin taata, että yksikään sinkkumies ei pety niistä maisemista, joita maauimalan sisäänmenoportilla voi kesäpäivänä nähdä! Ilmaiseksi!
On tämä kesä upeaa aikaa!
Mistä sinä, AT-mies, löydät silmänruokaa kesällä?
Vastaukset 23
Vanhimmat
No, yleensä tykkään katsella tyttöystävääni vähissä vaatteissa. Ja myös kosketella.
Hei, taidanpa lähteä tekemään sitä just nyt.
Pidä naisestasi huolta! Molemminpuolinen kunniotus, rehellisyys ja kommunikoinnin avoimuus ovat tärkeitä.
Itse pyysin yhtä naista treffeille muutama päivä sitten. Sain tekstiviestinä pakit.
Rehellisesti sanottuna arvasin, että pakit paukahtaa, joten ei itse asiassa harmittanut tällä kertaa.
Nyt odotan pari viikkoa ja kysyn uudestaan. Kysyn niin kauan uudelleen ja uudelleen, että nainen lähtee ulos tai hakee oikeusteitse lähestymiskieltoa.
Tottakai pidän siitä huolta.
Toi väsytystekniikka kuvaamallasi tavalla ei muuten toimi. Väsytystekniikka voi toimia, mutta se pitää tehdä eri tavalla. Joo joo, ei ne naiset aina lankea mun charmiin heti. Jotkut vaativat vähän enemmän piirittämistä.
Kuvasin väsytystaktiikkani vähän brutaalisti. Se on oikeasti hienovaraisempi. Enkä ole saanut kuin vasta kahdet pakit tältä naiselta eli seuraava on vasta kolmas yritys. Jos se ei tärppää, niin jätän kyllä homman sitten siihen.
nöösi_poika=naisasialuuseri?
Se ei silti todennäköisesti toimi. Väsytystekniikan idea on saada nainen tajuamaan että tässä on todella tavoittelemisen arvoinen mies tarjolla. Ota mut. Jos nainen ei tajua sitä heti, sitten pitää olla vähän ovela ja flirtti.
Naisia bikineissä:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/94/Beautiful_Buns_in_beautiful_string-bikinis.jpg
Tuossa on syy mennä maauimalaan...
Niin, ja en ole naisasialuuseri. Vain minä käytän jo vuosia sitten tunnetuksi tullutta nöösi_poika -minimerkkiä.
Toisaalta en yhtään ihmettele, että teen jotain väärin. Naismenestykseni osoittaa, että en ainakaan toimi oikein!
Silti outoa, ettei edes tilastollisesti osu kohdalle naista, joka olisi oikeasti edes vähän kiinostunut. Edes kaverinaiseksi.
Teet jotain todennäköisesti todella pahasti väärin. Muuten tilastollisesti joku olisi sinusta jo kiinnostunut. Sairaalloisen alipainoiset nörttiolmitkin löytää yleensä jossain vaiheessa tuurilla jonkun.
Ei ole. Asia on tumma (?) treenattu mies.
Nöösistä en muista mutta hiuksista heidät kyllä erottaisi. (muistan yhä sen hius jutun no fence.)
Minä taas olen sen verran tumma karvainen että moni uimalan ytm näyttää koulupojalta muoti misunsa riemuksi :/
Olen alkanut miettiä josko naiset luulee minua joksikin serbialaiseksi ja eivät siksi tee aloitteita :D
Näkeminen vain harmittaa, kun tietää, ettei niistä kuitenkaan ketään saa. Parempi pysyä kotona.
Naisten lutkittelu nettipalstalla ei ole mikään rike siihen verrattuna, että nämä ääliöt eivät ymmärrä jättää naista rauhaan ensimmäisestä kiellosta.
"Nöösistä en muista mutta hiuksista heidät kyllä erottaisi. (muistan yhä sen hius jutun no fence.)"
Sitä ei koskaan unohda. :D Bill Murrayn hiukset linkkasin silloin mallikuviksi. Nyt maisteri Frangenin:
http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/henkilot_ja_yhtyeet/suomalaiset/646482.jpg
Ehkä leikkautan kaljuksi vielä jonain päivänä... Sitten kun maisteri Frangen päättää siirtyä kaljuksi.
Eikö niillä ole alaosia ollenkaan?
"Eikö niillä ole alaosia ollenkaan? "
En ole koskaan katsonut navan alapuolelle. Keskityn kasvoihin ja rintakehän seutuville. Vaikka olisivat alaosattomissa, tuskin huomaisin. Nätiti kasvot, hiukset ja kiinteät rinnat saavat huomioni.
Vositko sinä käydä paikallisen maauimalan portilla varmistamassa asian?
Viime kesänä Serenassa oli ainakin todella hyvin silmänruokaa tarjolla. Tosin suurimmalla osasta bikinibeibeistä oli käsipuolessaan YTM ja se raivostutti minua.
Vain muutama nainen katsoi omaa kroppaani sillä silmällä, tosin olin aika korkeissa rasvoissa.
Höyrysaunan onkin sitten asia erikseen. Voi sitä hekumaa, kun istut höyryissä tyhjässä saunassa ja naistenpuolen ovi aukeaa ja sisään astuu pari alaston teinityttöä! Ei, ei fantasiaa vaan todellisuutta kylpylässä.
Ei ole tosiaan fantasiaa. Valitettavasti. Tuosta on hieman kiusallinen muisto. Olin jossain kylpylässä faijan kanssa. Olin onneksi sentään ilman faijaa saunassa kun sinne naisten puolelle astui varmaan joku 15v erittäin hyväkroppainen pimu. Ja mullahan ponnahti pystyyn, saman tien. Olin varmaan ihan tulipunainen ja toivoin ettei kukaan huomaisi enkä voinut kuitenkaa häipyä saunasta koska jos olisin noussut seisomaan kaikki olisivat huomanneet että mulla seisoi.
Taisi olla eka kerta kun näin alastoman naisvartalon livenä vaikka väliä olikin muutama metri. Ikää taisi olla juuri joku 16 tai 17v. No, sitä tyttöä tuli sitten muisteltua monta kertaa kun oli vähän omaa kivaa. Heh.
Lapsuuden muistot ovat parhaita.
Itse pääsin näkemään alastoman murrosikäisen naisvartalon 6. luokalla. Olimme luokan kanssa kylpylässä ja höyrysaunassa tietenkin... Silloin tajusi, että tytöthän ovat jo naisia! (vaikka eiväthän ne olleet kuin murrosikäisiä 13-vuotiaita)
Sen reissun jälkeen ei enää katsonut omia luokkakaverityttöjä samalla tavalla. Verkkokalvoille oli palanut lähtemättömästi nuoren kehittyvän naisvartalon muodot.
Kyllä. Teininä kiihottui ihan uskomattoman pienistä asioista. Vähän näki paljasta pintaa ja se oli siinä. Naisvartalo oli niin kaunis ja mystinen. Eipä jotkut opiskeluajan sekasaunabileet mitään kunnon kankea saaneet aikaan vaikka sauna oli täynnä kauniita, alastomia tai hyvin vähäpukeisia naisia. Tosin silloin siihen naisvartaloon olikin jo päässyt vähän läheisemminkin tutustumaan.
Kyllä noi kaikki ensimmäiset naisiin liittyvät kokemukset aika hyvin ovat jääneet mieleen. Oli kyseessä sitten ensisuudelma, ensiyhdyntä, ensimmäinen kerta kun tajusi tissivakoa nähdessään että puntissa pullottaa... Ei sille tielle ole enää paluuta.
Kuinkas kävi:
HS: Maauimaloissa rajoitettu kuvaamista pedofiilien pelossa
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010071312031833_uu.shtml
Joku hoksasi asian jo vuosi sitten. Tosin meni lastenaltalle kuvaamaan. Se on väärin! Teineistähän tässä ollaan kiinnotuneita. Ei lapsista! Parempi jättää teinityttöjen katselu vain katseluksi...
Yleensä bongailen kaduilta silmänruokaa siis. Joskus näkee aika hyviäkin tapauksia.
Kadulla on hyvä bongailla. Mutta kesällä toimii vaikka kauppakeskus. Joka paikassa nuori naisia tiukoissa farkuissa ja antavissa topeissaan...
Olisipa kesä pidempi... Naisen vartaloon ei voi kyllästyä milloinkaan.