Suomessa suhteellisen paljon sinkkunaisia

Eu-maista Suomessa suhteessa kaikkein eniten sinkkunaisia.
http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/2011060313794132_lz.shtml

Myös sinkkumiehiä paljon. Ihmiset eivät halua kertoa olevansa sinkkuja ja sillä tavalla peitellä sinkkuuttaan...
Mutta kai tämä oli hyvä tieto sinkkumiehille?
471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei sen niin väliä onko nainen sinkku vai ei.Etevä pelimies rakastaa kaikkia kauniita naisia oli sitten sinkku tai ei.

Äänestä

Onhan niitä sinkkumiehiä, kun nuoret akat haluaa kokemuksia eri ihonvärisistä miestä, joita nyt valuu ns rikastuttamisohjelmin tänne suomalaisen miehen kustannuksella elelemään.

Ollakaseen ikäänkuin ajan trendin mukaan globaaleja, nämä nuoret naiset, vihreitä älykkäinä pitävät päättävät hakea kokemuksia, joihin kyllä monet sitten pettyvät painajaismaisesti.

Tautipesiä ja yksinhuoltajia taitaa olla aina vain enemmän sanon minä.

Ei tarvi olla uskis ollakseen uskollinen ja hyvien arvojen mukaan elävä, mutta ei mikään jakorasiakaan, jolla ei ole älyä eikä moraalia.

Äänestä

niitä voi kerätä..ö mutta ei se kummemmaksi muutu..

mieluummin 1 hyvä, kaunis suhde kuin 100 tyhjää naimakokemusta...

nim. liikaa kokemuksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sillälailla. kirjoitti:

Eu-maista Suomessa suhteessa kaikkein eniten sinkkunaisia.
http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/2011060313794132_lz.shtml

Myös sinkkumiehiä paljon. Ihmiset eivät halua kertoa olevansa sinkkuja ja sillä tavalla peitellä sinkkuuttaan...
Mutta kai tämä oli hyvä tieto sinkkumiehille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu