Kesä tuli ja vaatteita pitäisi vähentää, mutta en kehtaa paljastaa tatuointejani. Talvella tuli teetettyä tekemisen puutteessa monta isoa tatuointia näkyviin paikkoihin, nyt hävettää.
Itken itseni iltaisin uneen, en kestä itseäni. Mitä teen? Olen kuin unesta herätetty, enkä ymmärrä mikä riivattu minut pani teettämään tatuoinnit.
Häpeän tatuointejani
14
1093
Vastaukset
- Troll-detective
Trollololoolollolol.
- jkfjk
ammu vaik ittes tai vedä ranteet auki..miks pitää tulla tänne vuodattaa?
Sinun pääsi virtsapitoisuus ei tunne muita ratkaisuja.. Sinusta ei ole mitään hyötyä SUOMALAISELLE yhteiskunnalle, eli osta muutama metri narua ja köytä se oksaan jne..
- HAJK
>Olen kuin unesta herätetty, enkä ymmärrä mikä riivattu minut pani teettämään tatuoinnit.<
Varmaan sama tyhmyys joka pisti tuon textin kirjoittamaan (vaikkei sinulla ole yhtäkään tatuointia). - HukattuNuoruus
no jaa, murheensa kullakin.. minä häpeän teininä tehtyjä todella pahoja viiltelyarpia mutta saan voimaa siitä että kun viimeinenkin korjausleikkaus on suoritettu ja iho tasainen peitän koko paskan psykedeelisillä kuvilla ja kuljen vihdoin rauhassa t-paita päällä... Elämä muuttuu ja ei näin perheenäitinä ole kiva mitään viiltoja esitella, mieluummin kukkasia ja perhosia:)
Lusifer sinut sai ansaansa.. Nyt sie et voi muuta kuin rukoilla, että pukeudut oikein ja että et leuhki typerillä kuvilla joita loppuelämäksi otit nahkaasi..
Minusta on irvokasta että useimmat jotka ovat ottaneet epätaiteellisia (useimmiten taidottomia) irvokkaita kuvia nahkaansa, leuhkivat näistä TÖHERRYTYKSISTÄ vähäpukeisina.. idiootteja jotka katuvat vielä typeryyttään..
Isänmaallisin terveisin Jallu- jallulleanusta
Jallu on irvokas perussuomalainen piilohomo.
- yritänauttaa
ei hele teidän kanssa, ihmisellä on ongelma ja te täällä sanotte mitä sylki suuhun tuo... kukaan ei oikein osaa auttaa sinua tuosa ongelmassa, mutta kertoisitko minkälaisia tatuointisi ovat? (:
- häpeän itseäni
pippelin kuvia ja kirkkoveneitä...
- mäå3
Minulla olio myös siitin- ja anustatuointeja käsivarsissani, mutta ne leikattiin irti kesäksi.
- nimimerkki on
Käsivarret vai? Tuo on kyllä varsin toimiva ratkaisu. Pikkasen pikaliimaa syksyllä ja avot. Taas toimii. Ite oon mieltynyt burkhaan vaikka en nainen olekkaan mutta kukapa sitä sieltä alta tulee kurkistelemaan. Tuo käsivarret irti ratkaisu kyllä kuulostaa miellyttävämmältä ja viileämmältä. Burkha kun pikkusen hiostaa tossa 20 lämpötilassa.
- Nimimerkki on
Mitä niitä häpeämään. Tatuoimaton ihminen on ruman ja tylsännäköinen. Eihän meistä muutenkaan kukaan kulje ilman vaatteita ulkosalla vaikka ilman niitä synnytäänkin.
Ja lähes jokaisella on koruja (esim.sormuksia ja kaulakoruja) joten tatuoinnit on samalla tavalla koristeita kuin muutkin hilut. Ei muuta kun uutta leimaa iholle ja nauttimaan elämästä. - seksitatuointi
Minulla on mies joka nussii naista sohvalla.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944791Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353076Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522983Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281551Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471199
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.71016Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78991Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52989Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981