Meinas silmät pudota päästä:D http://www.iltalehti.fi/iltatytto/201123_it.shtml
Tässä on mun ihannenainen!!!!!
17
629
Vastaukset
- mies 28vee
Kroppa ihan ok, tai siis normaali, mutta kasvot turhan pyöreät.
- Mies.,.,.,
No vähästäpä silmäsi tiputat. Aivan tavallinen nainen, plussaa hyvänmuotoiset sääret. Näitähän löytyy mistä vain!
- ha ha ha
Ai missä näkyy sääret,ei näy kun reidet!
- sdg568568
Samaa mieltä. No, hyvä jos kaikki eivät ole yhtä pinnallisia kuin esimerkiksi minä.
- blaah.
Esiintyy miehenä, itse linkittänyt kuvansa ja kuvittelee saavansa kehuja maasta taivaisiin. Aivan tavallinen, kasvot kun pullasorsalla, positiivista sopusuhtaisuus, ei liian laiha. Mutta eihän tuo muuten ole mistään kotoisin.
- Joo....
Peruspallonaama.
- hra anonyymi
Posket kuin marsulla, ei kiitos.
- tavis linkissäsi
Mummonikin on paremman näköinen :D!
- 5+2
"Mummonikin on paremman näköinen :D!"
niii,on,ja notkeampi..
http://www.google.fi/imgres?imgurl=http://www.elisanet.fi/wfan/mummo.jpg&imgrefurl=http://www.elisanet.fi/wfan/irl.html&usg=__sUxdzlBsnxW12NdFjxELXAewriU=&h=434&w=300&sz=16&hl=fi&start=61&zoom=1&tbnid=UlR8URARGGknfM:&tbnh=136&tbnw=94&ei=n3f2TZ_dLMnatAaursiTBg&prev=/search?q=mummo&hl=fi&sa=X&biw=1399&bih=770&tbm=isch&itbs=1&iact=rc&dur=246&page=3&ndsp=32&ved=1t:429,r:5,s:61&tx=36&ty=31&biw=1399&bih=770
- nej tack
Jos tuo on hyvännäköinen niin voi,voi. Et oo vissiin kaunista naista koskaan nähnytkään ?
- Ei tasokas- ei
Voi, minulla on paljon kauniimpi tyttö, häntä huomataan joka paikassa. Tuo tyttö on ihan tavis, tulee kadulla vastaan samaa tasoa pilvin pimein.
- Pitkä kuuma kesä
Minusta tuo tyttö näyttää kivalta ja ihan hyvät mitat. Aito tyttö ainakin.
- sexy vaimo mun
no jaa..mun akka on synnyttänyt kaksi lasta ja peittois noi pimatsut mennen tullen ja palatessa! Olenkin tosi onnekas mies!
- Tuttu naamataulu
tolla tytöllä.. Eikös tää kyseinen muija sama joka on kilpaillu näissä ns. turhissa kauneuskilpailuissa?? Miss hot rod yms. Ja vissiin hengailee maisa torpan kanssa xD Hah hah, kertoo ihmisestä jo aika paljon...
- Boooooring
Kroppa on hyvä, mutta naamassa ei ole mitään erityisen kaunista. Ei hän silti missään tapauksessa mikään ruma ole, ihan nätti, perusnätti... Kyllä löytyy paljon kauniskasvoisempia :)
- mmm33
kaunishan tuo on kieltämättä :) ja kauniit on kasvotkin, vaikka muut väittää ettei olisi! mukavaa kun ei ole anorektisen laiha, ihannepainossaan luultavasti.
- dgsdhuf
"kauniit on kasvotkin, vaikka muut väittää ettei olisi!"
No ehkä ne muut ei "väitä" mtn (=valehtele sinun mielestäsi) vaan se on heidän oma mielipide?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4326158- 875470
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest514467- 543986
- 743934
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse33606SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1923541Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1213264Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713251- 432299