Nyymisti avautumista..

Nyymi+++

Elikkäs.. Tutustuin erääseen ihanaan tyttöön ja olemme seurustelleet vasta reippaan viikon, tänään hän kuitenkin oli hieman huonolla fiiliksillä ja tietty kyselin miksi..

Hän oli ollut kaverillaan kaffittelemassa, kunnes hänen exänsä oli tullut käymään kyseisellä samalla kaverilla.. Tästä sitten oli syntynyt järjetön sota huutoa huutoa ja huutoa... Lisäks exä oli myös tarttunut hilareista kiinni mutta siinä se kaveri tunki jo väliin vahvemmin.

kuulemma vain kuukausi sitten eronnut tästä sekopäästä koska oli käyttäytynyt väkivaltaisesti ja näin pois päin.. Molemmat asuvat samalla paikkakunnalla ja omaavat paljon yhteisiä kavereita, itse asun viereisellä... Mitä vittua tässä nyt pitäisi ajatella ? Kirjoitin vähän kaunistellen ja lyhennellen asioita en kaikkea kertonut enkä haluakkaan kertoa julkisesti.. En voi muuta sanoa kuin että ahdistaa aivan saatanasti.. Huomenna ois viel työpäiväkin mut millä helvetillä mä nyt nukun ?

pahoittelut anonyymiavautumisesta.

3

136

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 111198

      Kuukausi sitten eronnut ja te olette jo seurustelleet viikon?

      Anna tytön hoitaa eronsa ensin loppuun asti, palataan asiaan puolen vuoden kuluttua, jos on vielä ajankohtaista.

    • nyymi+++

      Kuulin siis asiasta vastikään.. :| ja jos olisin ton tiennyt etukäteen niin noin olisinkin tehnyt, mutta nyt tolla syyllä jättäminen tai "seurustelun alkua lykkääminen" millä sanalla haluaakaan käyttää ei oikeen tunnu mahdolliselta.. Tai niin ei enään halua tehdä :/

    • 3334444

      Niin mitä tuosta nyt pitäisi ajatella? En itsekään nyt ymmärrä kirjoituksesi ajatusta?

      He ovat eronneet vasta kk sitten ja ilmeisesti asioita on jäänyt selvittämättä.

      Jos et halua lykätä seurustelun alkamista niin eiköhän sinun vaan pidä hyväksyä sitten tilanne,että he vielä setvivät välejään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      68
      4490
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3749
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      111
      3377
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      28
      1931
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1911
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      87
      1185
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      90
      939
    8. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      895
    9. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      125
      892
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      817
    Aihe