Take Thatin miehet

http://www.youtube.com/watch?v=QbsAqs3YHyg

Monia upean näköisiä ja komeita miehiä:P Nam.Take Thatin tyypit on niin upeita.Varsinkin tuossa vähän vanhemmassa videossa.Upeita hot miehiä!
481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tykkään enemmän Westlifen miehistä. Voi kun sais sellasen omaks

Äänestä

Vau mitä hottiksia! Heti joku mullekin noista ikiomaksi :)

Äänestä

No paremman näkösii ku suomalaiset miehet mut en oikee diggaaa... pojalla ei saa olla "hyvä" kroppa mut pitää olla hyvä kunto ja pyöree :DD

Äänestä

Eikö ne oo kaikki homoja?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nuori tyttö kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=QbsAqs3YHyg

Monia upean näköisiä ja komeita miehiä:P Nam.Take Thatin tyypit on niin upeita.Varsinkin tuossa vähän vanhemmassa videossa.Upeita hot miehiä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu