Mina olla hoidossa

Mina juoda rommia liika ja tulla alkoholisti D:
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mina ottaa sinua niskasta kiini. Ravistaa ja sina uusi tubee D:$

:D

Äänestä
  • Mina kiittaa teita.

    Heti tulla parempi fiilis D:

    Äänestä

  • mauno kuuppa kirjoitti:

    Mina kiittaa teita.

    Heti tulla parempi fiilis D:

    :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mauno kuuppa kirjoitti:

Mina juoda rommia liika ja tulla alkoholisti D:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu