Mahtaako kukaan tietää mistä saisi sellasia nappikorviksia jotka siis vain napsautetaan korvaan. Eli ei tarvitse olla reikiä koruille.
Nappikorvikset?
9
482
Vastaukset
- makneetit
Ninjasta Kampin keskuksesta ainakin saa magneettikorviksia. Ihan hyvä valikoima vielä.
- kulunikko
Kiitos kovasti! suuntaan siis huomenna kamppiin :)
- mie vaan
Paljos ne maksaa?
- makneetit
Ninja for men on siellä ylimmässä kerroksessa... Jos siis olet mies.
- kulunikko
en ole mies, mutta en halua reikiä korviini. Mieheni työnpuolesta joudun käymään edustusillallisilla joissa on tarkat pukeutumismääräykset, joten ajattelin että korvakorut koristavat yleisolemusta :)
- makneetit
Itse olen mies ja en määrätyistä syistä voi laittaa reikiä. Silti välilä on mukava laittaa timantit molempiin korviin. Ninjasta löysin kivoja erilaisia magneettikorviksia ja niiden kanssa olen hyvin pärjännyt :-)
- Hilipatiheijjukkaa
Savannilta ainakin löytyy: http://www.savanni.com/feikkilavistykset-magneettikorut-c-52.html
- mie vaan
Ninjassa maksaa joku 5 e parilta.
Missä ois Savannin myymälä?
- korutaivas
http://www.facebook.com/ChiringoByNanaya
Sieltä saa joko ihan itse tilata tilaustyönä juuri sellaisen kuin haluaa tai sitten ostaa jonkun tarjolla olevan.
Suurin osa on sellaisia joista ei ole olemassa toista samanlaista eikä niitä aijotakaan tehdä joten saat varmasti sieltä persoonallisen korun jota muilla ei ole ja hinnatkin ovat halpoja. Myös custom tuotteita löytyy, joten kierrätyksestä pitävä saa myös haluamaansa jos haluaa.
Korut voi joko hakea paikanpäältä tai saada postina. Maksuna käy käteinen, tilisiirto ja paypal
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää422210Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten652078Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211940HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363921696Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1041655Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241484Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821102Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75935
- 27899