Jos kirpelaan on uskominen, niin Genio oli naisina esiintyen lähetellyt kirpelalle sähköpostiviestejä, joissa muka palstan naiset narauttelivat minua pettämisestä ja saman aikaan väittänyt kirpelalle, että käytän häntä hyväkseen ja, että kirpela on mulle joku kuudes panojalkavaimo tms.
Genio-aiheilla jatketaan...
dazu
13105
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Sittenkö putosi kulmakarvat?
JOS!!!!
Genio se vaan tuntuu ikuisesti olevan piikki persiissäsi ja Kirpela sydämessäsi.
No, täytyhän mun nyt sen verran huomioo hakea, että otin osaa tähän päivänpolttavaan aiheeseen.
dazu - mä en uskois mitään mitä kirpela sanoo. Koko kirpela vaikuttaa bluffilta ja kwaakulta. Genio on ok, eikä sillekään ole käynyt kovin hyvin palstanaisten kanssa seukatessa. Kai täällä voi itse kukin mennä sekaisin. Ei se mikään ihme olisi :)
Genio ok? OHOOO
samoin palannut Zisel sotkee Dazu päätä valheillaan
Ei noista kumpikaan ole kovin ok. Kummankin pitäisi olla osastolla lepäämässä.
Ja ei sun tarvitse huolehtia siitä, mitä minä uskon, koska mä en todellakaan usko yhtään mitään, mitä kirpela sanoo, ellei homma käy järkeen, tai todisteita asialle ole.
On sullakin ihme fantasiat. Ei zisel ole mulle mitään valehdellut tän vuoden puolella.
Ja kirpelaanhan on uskominen...
Etkö säkään saanut Geniolta vai mitä vittua sä iniset kuukaudesta toiseen?
Siis tuostahan on kyse. Olisin halunnut maistaa Genion tykkiä! *nam*
Jep. dazu=kirpela.
ekkai nää aio tätäki vuotta rypee tossa?