Genio-aiheilla jatketaan...

Jos kirpelaan on uskominen, niin Genio oli naisina esiintyen lähetellyt kirpelalle sähköpostiviestejä, joissa muka palstan naiset narauttelivat minua pettämisestä ja saman aikaan väittänyt kirpelalle, että käytän häntä hyväkseen ja, että kirpela on mulle joku kuudes panojalkavaimo tms.
13105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Sittenkö putosi kulmakarvat?

Äänestä

JOS!!!!

Äänestä

Genio se vaan tuntuu ikuisesti olevan piikki persiissäsi ja Kirpela sydämessäsi.

Äänestä
  • No, täytyhän mun nyt sen verran huomioo hakea, että otin osaa tähän päivänpolttavaan aiheeseen.

    Äänestä

dazu - mä en uskois mitään mitä kirpela sanoo. Koko kirpela vaikuttaa bluffilta ja kwaakulta. Genio on ok, eikä sillekään ole käynyt kovin hyvin palstanaisten kanssa seukatessa. Kai täällä voi itse kukin mennä sekaisin. Ei se mikään ihme olisi :)

Äänestä
  • Genio ok? OHOOO

    Äänestä

  • samoin palannut Zisel sotkee Dazu päätä valheillaan

    Äänestä

  • Ei noista kumpikaan ole kovin ok. Kummankin pitäisi olla osastolla lepäämässä.

    Ja ei sun tarvitse huolehtia siitä, mitä minä uskon, koska mä en todellakaan usko yhtään mitään, mitä kirpela sanoo, ellei homma käy järkeen, tai todisteita asialle ole.

    Äänestä

  • kieromulko kirjoitti:

    samoin palannut Zisel sotkee Dazu päätä valheillaan

    On sullakin ihme fantasiat. Ei zisel ole mulle mitään valehdellut tän vuoden puolella.

    Äänestä

Ja kirpelaanhan on uskominen...

Etkö säkään saanut Geniolta vai mitä vittua sä iniset kuukaudesta toiseen?

Äänestä
  • Siis tuostahan on kyse. Olisin halunnut maistaa Genion tykkiä! *nam*

    Äänestä

  • old_profile_51557 kirjoitti:

    Siis tuostahan on kyse. Olisin halunnut maistaa Genion tykkiä! *nam*

    Jep. dazu=kirpela.

    Äänestä

ekkai nää aio tätäki vuotta rypee tossa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dazu kirjoitti:

Jos kirpelaan on uskominen, niin Genio oli naisina esiintyen lähetellyt kirpelalle sähköpostiviestejä, joissa muka palstan naiset narauttelivat minua pettämisestä ja saman aikaan väittänyt kirpelalle, että käytän häntä hyväkseen ja, että kirpela on mulle joku kuudes panojalkavaimo tms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu