ROLEX

Omistan 1950 luvun Rolexin joka on 18 karaatin kultaa. Onkohan kenelläkään tietoa kellon arvosta. Kelloa ei ole paljoa käytetty.
2239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos kello on kunnossa ja huollettu niin kultainen 50-luvun Rolex on todella arvokas ja se kannattaa arvioituttaa jollain sellaisella kellosepällä joka kunnostaa, huoltaa ja myy arvokelloja. Netistä voit löytää jonkinlaisen arvon kellollesi, esim. www.timezone.com tai jotain tuonne päin.

Äänestä
  • Kiitos tiedosta, niin paljoa en englantia ymmärrä että pystyisin sieltä selvittämään asiaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arvio? kirjoitti:

Omistan 1950 luvun Rolexin joka on 18 karaatin kultaa. Onkohan kenelläkään tietoa kellon arvosta. Kelloa ei ole paljoa käytetty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu