Täällä on muutama mukava kirjoittelija. Täällä on myös muutama latvasta laho puskajussi joka ei kehtaa edes kuvattomalla nikillä tunteitaan ilmaista vaan pilaa koko palstan huutelemalla puskista kaikille joita pitää itseään onnellisempana.
Jos täällä nainen puhuu vaikkapa kokemuksesta. Nämä pari katkeroitunutta mieshenkilöä hakkaavat tämän kokemus sanan multinikeillään. Kokemustahan ei saa olla koska heilläkään ei sitä ole. Kokemus käännetään käytetyksi lutkaksi. Olkoonpa vaikka niin että tämä "kokenut henkilö olisi ikänsä naiskennellut vain yhden henkilön kanssa.
Miehet saavat kyllä kertoa kokemuksistaan. se ei näytä täällä naisia riivaavan vaikka täällä olisikin sellaisia naisia jotka harvemmin pääsevät nautiskelemaan seksuaalisia rientoja. Nainen kun erehtyy tänne kirjoittamaan edes pienen vihjeen että on ehkä jossain joskus harrastanut seksiä, leimataan hänet heti likaiseksi lutkaksi.
mie en saa tehdä sit ja mie en saa tehdä tätä
19
120
Vastaukset
Näin.
Tämähän on siis juuri niin kuin se näyttää... Nyt puettuna jälleen kerran sanoiksi...
Tänään mua on etonut tää palsta ihmeellisen paljon. En tiedä onko paska lisääntynyt, vai onko se nyt lukijasta kiinni... Lukijasta kai... Oksettaa ja ärsyttää tänään aivan helvetisti näiden aloitukset ja vastaukset.
Miksihän täällä ei muuten ole seksisuhde-palstaa... Kaikille muille suhteille näyttää olevan... Eihän mitenkään liittynyt tähän... Tuli vain ajatus mieleen.- Tämä selkeää!
Kuules nyt avautuja!
Tällä palstalla ei vietä/tuhlaa aikaansa yksikään terve/normaali henkilö, koska
normaaleilla on ns. oikea elämä ja sen mukaiset ajatukset.
Täällä sen sijaan pyörii kaiken maailman hahmotelmia, älymiehiä, Naisasialoosereita, Essin humukoita ym. ym. joilla ei ole mitään käsitystä oikeasta elämästä ... siis nämä vakiokirjoittajat ajatuksiltaan hyvin tyhjiä tapauksia .... Mitä henkilö jolla on oikea elämä tekisi täällä?- Tämä selkeää!
hahmotelma kirjoitti:
Oikea elämä?
Mikä se on?Tuollainen netissä yötä päivää roikkuva tyyppi kun sinä ei varmaankaan tiedä minkälaista elämää esim. ikätoverisi elävät - ne joilla on oikea elämä!
Siitä syystä kysytkin " oikea elämä?" " Mikä se on?"
Oikeaan elämään kuuluu kavereiden kanssa kailenlainen meneminen ja tekeminen siis aidot ihmissuhteet, eikä nettitutut
Milloin olet viimeksi ollut kavereiden kanssa jossakin - onko sinulla kavereita?
Sulla ei ole kavereita, eikä oikeaa elämää! Tämä selkeää! kirjoitti:
Tuollainen netissä yötä päivää roikkuva tyyppi kun sinä ei varmaankaan tiedä minkälaista elämää esim. ikätoverisi elävät - ne joilla on oikea elämä!
Siitä syystä kysytkin " oikea elämä?" " Mikä se on?"
Oikeaan elämään kuuluu kavereiden kanssa kailenlainen meneminen ja tekeminen siis aidot ihmissuhteet, eikä nettitutut
Milloin olet viimeksi ollut kavereiden kanssa jossakin - onko sinulla kavereita?
Sulla ei ole kavereita, eikä oikeaa elämää!Mä en ole hengaillu tosiaan kavereiden kanssa juurikaan, sen jälkeen kun otin ja vähän eristäydyin omiin... juttuihini.
Niin?
Vaan lienetkö sama joka sanoo että mul ei ole ollu mitään ongelmiakaan.
Toki sanohan ihmeessä, että mä en tiedä mitä oikea elämä on. Sillä sinä tiedät sen kaikki harmaat ja mustatkin sävyt, koska olet elänyt niitä niin paljon.
Tuota... En mä edes tiedä miten suhtautua suhun. Taidan heilauttaa vaan hus hussit...- Eewuli.....
Vai ei ole käsitystä oikeasta elämästä.. Joopa joo..
- Naisten ystävä
No kyllähän täällä kokemattomia miehiäkin haukutaan ihan yhtä paljon.
hahmotelma kirjoitti:
mmm... ei.
Jos lasketaan vain ne haukut, jotka ei tule aloituksessa puhutun paskan kanssa samoista näppiksistä, niin eipä juuri lainkaan.
- Naisten ystävä
hahmotelma kirjoitti:
Jos lasketaan vain ne haukut, jotka ei tule aloituksessa puhutun paskan kanssa samoista näppiksistä, niin eipä juuri lainkaan.
Nojoo, noita muutamia ketjuja kun kattoo niin taidat olla oikeassa. Se kokemattomien miesten haukkuminen vaan on vähän kuin löisi jo lyöyä.
Naisten ystävä kirjoitti:
Nojoo, noita muutamia ketjuja kun kattoo niin taidat olla oikeassa. Se kokemattomien miesten haukkuminen vaan on vähän kuin löisi jo lyöyä.
Ei se ole, silloin kun sanoo sen näille huorittelijoille. Kusipäitä kyllä saa potkia henkisesti päähän niin paljon ja kovaa kuin haluaa.
hahmotelma kirjoitti:
Ei se ole, silloin kun sanoo sen näille huorittelijoille. Kusipäitä kyllä saa potkia henkisesti päähän niin paljon ja kovaa kuin haluaa.
Korjaus... onhan se vähän joo, kun kyllä sen itsetuntoonsa ottaa myös "huorittelematon" ihan kunnollinen kaveri, joka ei ole seksiä saanut ja sattuu sen vain lukemaan.
- Glääh-mies
Naisten ystävä kirjoitti:
Nojoo, noita muutamia ketjuja kun kattoo niin taidat olla oikeassa. Se kokemattomien miesten haukkuminen vaan on vähän kuin löisi jo lyöyä.
Niin. Kokemattomien miesten haukkuminen kokonaisuutena onkin typerää. Sen sijaan tämän palstan riemuidiootit ovat kaiken haukkumisen ansainneet omalla käytöksellään. K-päitä, joita saa kyllä haukkua, kun sitä itsekin jatkuvasti harrastavat.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.922147Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin
Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n422105Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi501845Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan751370- 861261
Kastaa ja upottaa on eri sanat
Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan2191151Uskomatonta touhua!
Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki311080Oliko se oikeasti epäselvää
sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men561023- 67946
Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?
Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.285910