Ei tästä palstasta muuhun tulokseen voi tulla. Naiset nauttivat kun yksinäiset miehet kärsivät.
Naiset haluaa olla pahoja
Eeva poimi omenan
1289
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Perustele.
Niin paljon täällä naiset nauttivat voidessaan pilkata yksinäisiä miehiä. Naiset väittävät haukkuvansa vain niitä paria neitsyydenvaatijaa (suuri isä ja muut) mutta oikeasti naiset nauttivat siitä että osa miehistä on yksin. Naiset kiihottavat muutkin naiset iloitsemaan siitä ja pyrkivät varmistamaan että kukaan nainen ei seurustele yksinäisen ja naisettomaksi jääneen miehen kanssa. Kuinka kurjaa mahtaakaan olla näiden naisten elämä (vaikka miehiä löytyykin) kun täytyy yksinäisiä miehiä tulla potkimaan.
Kyllä täällä pääasiassa ovat asialla pojat, jotka haukkuvat naisia ja itseään. Laske vaikka.
Miehet haukkuvat itseään kun naiset ovat niin paljon potkineet ja on sitten sisäistetty miten paljon naiset vihaavat.
Voi sano muuta, kurjaa on, kun täytyy tyytyä puusta pudonneisiin puolimätiin omenoihin, voi, voih, mihin se suruvaippakin katosi, sille olisni alkanut emännäksi ja seksiorjaksi, mutta se on niitä miehiä, joihin ei vo yhtään luottaa,.oih, voih..kurjaa on yksinäisen naisen elämä :(
Juuri samankaltaiseen johtopäätökseen minäkin olen tullut seurattuani tätä palstaa. Ei tämä tällainen tosin minua yllätä, sillä näin olen tämän asian aavistanutkin olevan jo kauan sitten, vaikka en enää niin pitkään, pitkään aikaan ole suominaiseten kanssa ollut missään tekemisissä saati että olisin koskaankaan heitä yrittänyt iskeä.
En myöskään ikinä halua olla missään tekemisissä suominaisen kanssa. On pöyristyttävä asia todeta miten syvästi naisemme halveksivat vailla naisseuraa eläviä miehiä pelkästään siksi jos he eivät ole tottuneita nussijoita.
En todellakaan nauti siitä, että yksinäinen mies kärvistelee pillun puutteessa, olen aina valmis auttamaan :D
No eipä minua kiinnosta kauheasti yksinäisten miesten elämät.
On omiakin ongelmia niin ei mulla aikaa niinkin tyhjänpäiväiseen värkkäämiseen kuin nauttia joittenki tuntemattomien yksinäisyydestä. Hohhoijjaa, olis aika tylsä elämä..
Naurathan sinäkin meille.
No empä ole nyt nauranu, helvettiikös mie sille voin että ootte yksinäisiä. Ette te yritä ees muuttaa sitä tilaa, karkotatte vain ainaiselle vinkumisella vähätki pois.
Ei itsesäälillä naista saa..
Enkä mie nauti siitä, että joku on yksin. Pistän vaan samalla mitalla paskaa takasin mitä te annatta tulla omasta suunnasta.
Kostaja.
"Päivä paistoi, hiekkä poltti kun hän saapui kaupunkiin"..