k
ukahan vastaa viking linella risteily palkinnoista tietääkö kukaan ?
karaoken mm karinnat- palkintomatkat
jartza 63
3
177
Vastaukset
- ähöhhäh
Ota yhteyttä karsinnat järjestävään ohjelmatoimistoon!
KVG tarvittaessa. - liberoman
Oikea paikka ottaa yhteyttä on KWC
- evvvk....
Niin varmaan, mut jos kisapaikalla jätät yhteystiedot osallistumislappuun, niin eikö siitä pysty lukemaan. Olen kans odotellut matkalahjakorttia reilun kuukauden, katsotaan tuleeko koskaan, yhteyttä en ota. Mutta kertoopa tämäkin jotain järjestäjän toiminnasta. Kisapaikalla lupasivat lähettää voittajille kotiin, tosin ei ollut puhetta kenen kotiin, onhan tämä maailma täynnä ihmisten koteja!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4186081- 855416
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484414- 523961
- 603828
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1863503Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1193244Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky683233Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse33056- 432289