Käyttäsitkö

bordelli palveluita, jos homma olisi laillista?
1995
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

saisko siel prostata hierontaa???

Äänestä
  • Ei vaan seksiä.

    Äänestä

se on laillista.

Äänestä

En käyttäisi. Ilmaispalveluita on saatavana riittävästi.

Äänestä

Ainahan osa porukasta suostuu orjiksi. En siltikään, vaikka suuruudenhullu olenkin. ;-)

Äänestä

Voishan sinne mennä myymään itseään. Pipeli 5e

Äänestä
  • Kukkomies etsii töitä ja kuvasta päätellen monikin nainen maksaisi..
    Mutta paljonko?
    Kotkassa kyllä tiedetään sopivat hinnat
    Tehkääs ämmät tarjouksia ottaen huomioon alv

    Kotkan Kukkis
    http://www.youtube.com/watch?v=mtz3lVUmdWY

    Äänestä

Juu. Ja sitten sossuun tiliotteen kanssa:) Näkisivät tilillä kerrankin PANOJA.

Äänestä
  • Tuosta tulikin mieleeni yksi firman Tallinnan-matka. Yksi työkaveri meinasi mennä huoriin perheen yhteisellä luottokortilla. Toppuuteltiin sitä vähän, että mitä rouvakin mahtaa kotona sanoa, kun tiliotteessa lukee "Pano 50€", mutta tililtä onkin veloitettu kyseinen summa. Lainattiin sitten kaverille vähän käteistä...

    Äänestä

Ämmällä on panopula. Joka viestissä tota samaa paskaa. Mee tonne sexi osastolle hourimaan.

Äänestä

Tietysti käytän ostopalveluseksiä maissa, joissa kulttuuriin kuuluu "esiliaämmä"
perhetyttöjen treffeillä.

.Suomessa voi siten avustaa akateemiseksi opiskelevaa, joka ei opintotuella
pärjää.
Eikä ole rikasta ( lue:kokoomuslainen) isää ja äitipuolena
http://www.youtube.com/watch?v=WJ1LQxs6Kfs

Äänestä
  • Avaudutko, Anselmi, näistä huorissakäynneistäsi myös Treffeissä sillä japanilaiselta haiskahtavalla nimimerkilläsi? Ihmekös sitten, että joudut tyytymään pelkkään epätoivoiseen vonkaamiseen Miehen logiikassa tai ulkomaisiin deittisivustoihin. Ai helvetti, kun naurattaa taas! ;-)

    Äänestä

  • ratikkakuski kirjoitti:

    Avaudutko, Anselmi, näistä huorissakäynneistäsi myös Treffeissä sillä japanilaiselta haiskahtavalla nimimerkilläsi? Ihmekös sitten, että joudut tyytymään pelkkään epätoivoiseen vonkaamiseen Miehen logiikassa tai ulkomaisiin deittisivustoihin. Ai helvetti, kun naurattaa taas! ;-)

    Ai nimimerkki "haiskahtaa" japanilaiselta:D
    Siis se japanilainen kuija ei ole suomentnutkaan sitä:DD
    Kai sinä ihan vaan uteliaisuuttasi olisit jo kysynyt?

    japanilanen muija ja paras kaveri merisotakoulun johtaja blablablaa

    Ratikan fantasiaego mureni lopullisesti nyt ja nikin takana on joku vilimäinen pikkupoika

    Äänestä

En.

Äänestä

Minä laittaisen sen satasen toise taskuun ja siittäisin kuminukkeani.

Äänestä
  • Peukku tälle, Anselmi.

    Äänestä

No en, miksi ihmeessä?

Äänestä

Mikäli kaksi tai useampi henkilö yhdessä toteuttaa tahallisen rikoksen, rangaistaan kutakin heistä rikoksen tekijänä, nk. osallisuus rikokseen.
....


Mikäli henkilö ennen rikosta tai sen aikana tahallaan avustaa omin neuvoin, toimin tai muilla tavoin toista henkilöä tahallisen rikoksen tai sen rangaistavan yrityksen tekemisessä, tuomitaan avunannosta samoin kuin rikoksen tekijä, nk. avunanto rikokseen. Yllytys avunantoon rangaistaan avunantona.


...


Mikäli toinen tahallaan houkuttelee toisen tahalliseen rikokseen tai tämän rikoksen rangaistavaan yritykseen, tuomitaan tämä yllytykseen syyllistynyt samalla tavoin kuin rikoksen tekijä, nk. rikokseen yllyttäminen.




-------

Äänestä

menisin thaihierottavaksi, jos saisin tädin tajuamaan ettei sitten lähmitä alushousujen alta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tampereen mira kirjoitti:

bordelli palveluita, jos homma olisi laillista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu