voitteko te asiantuntevina sanoa mistä saa netin kautta tilattua edullisia mutta kauniita kellohameita? tai mekkoja. miel. suomesta... kävin katsomassa sivuja joita oli täällä ehdoteltu mutta ei olisi oikein varaa maksaa hameesta 130 euroa... ja ompelukoneen kanssa tulisi mekkoa aikaiseksi... kiitoksia!
Vastaukset 5
- söde
KIRPPIKSILLE VAAN KIERTELEEN.
MINULLA ON 90 KPL 50-LUVUN AITOA MEKKOA.YHTÄKÄÄN EN OLE OSTANUT MISTÄÄN NETTIKAUPASTA...
MUTTA ONHAN TÄHÄN HARRASTUKSEEN MENNYT NYTTEN 15-VUOTTA - sandylee
mutta tilaamalla et todennäköisesti halpaa kellohametta tai mekkoa saa...
se on joko itse ommeltava tai sitten tehtävä löytö kirpputorilta tai jostakin vastaavasta paikasta. - Marika
http://www.fuzzydice.fi/
tuolta löytyy jonkun verran kudetta, ja edellisiin yhtyen kirppareilta löytyy nykyään kyllä aika hyvin kellohelmoja,mullakin kaikki mekot ja hameet ahkeran kiertelyn tuloksena löytynyt kirppareilta - interested
thanks mutta asun mualaiskaupungissa jossa kirppiksiltä löytää hyvässä lykyssä harmaita ja kulahtaneita mummoneuleita 8) mut tässä on mun meilios. jos jollain olis ylim. [email protected] niin katsellaan ja kuulostellaan!
- taikku
www.punanaamio.fi
laita hakuun "50's hame"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 791130
- 1111130
- 77601
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9508- 47503
- 17501
- 44465
Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112451- 41442
- 15416