Muskelforum.com huijausta?

Kyselin miksi muskelforum.com ei toimi ja sain vain vittuilua anuksen rasvauksesta. Onko kukaan muu päässyt tuonne vai onko koko juttu joku trollihuijaus täällä?!?!
6112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

www.pakkotoisto.com

Äänestä
  • Tuo on suunnattu enemmän teineille.

    Äänestä

Eiköhän tämä ole se teinien paikka??!!

Äänestä
  • Kyllä, kyllä, pakkis on juurikin teinien paikka.

    Äänestä

onko pakkiksella ripulia?

Äänestä

Viestiketjun aloittaja ei taida tietää mistä sana muskle juontaa juurensa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Fendor kirjoitti:

Kyselin miksi muskelforum.com ei toimi ja sain vain vittuilua anuksen rasvauksesta. Onko kukaan muu päässyt tuonne vai onko koko juttu joku trollihuijaus täällä?!?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu