tällä sivulla edes seriffiä kun vaikuttaa, että tää mesta on rasistien foorumi.
onko
tanya
7740
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
jos rasismi on, että näkee ihmiset ihmisinä eikä eri värisinä, jos haukkuu ihmistä sen huonon käytöksen ja persoonallisuuden vuoksi eikä sen ihon värin takia, jos sanoo että ihmisellä on iso penis sen takia kun sattuu olemaan jossain maassa enemmän ihmisiä kuin jossain toisessa eikä sen takia kun on eri värinen ja että isommalla määrällä ihmisiä on jotain enemmän mitä pienemmällä ihmismäärällä ei ole... niin kyllä tämä on rasistien foorumi.
menen nyt tahiniemeen uimaan, punttisalin jälkeen lihakset on hyvässä pumpissa, voi sanoa "ei en tullut juuri salilta, kunhan vain näytän hyvälle"... katso lutka kello ympärissä... HAHAHAHAHAHAHAhAHAH!
älä viitsi, tanya!
Poika17, vaikutat kerta kerralta yhä enemmän mielenvikaiselta. Ovatko lääkkeet jo loppuneet? Jos niin, käy pikaisesti uudestaan lääkärissä.
Olen samaa mieltä... olet joko sairas tai humalassa kirjoittaessasi.
ai niin, ei ole mitä perustella, koska vastasin vain tanyan kysymykseen.
ja jos oikeasti luitte vastaukseni, kyllä nyt herran jumala luulisi olevan samaa mieltä.
Kyllä te itekkin olette pikkusieluisia tinkaajia.Ja aina sama virsi,oot sairas tai humalassa...joojoo...
Taiatte kuulua ryhmään tekopyhät silmänpalvojat=esitetään niin lutusta ja esimerkillistä ja kun ei kukaan oo kuulemassa/näkemässä,eletään ja ollaan kuin siat pellossa.
Hienosti sanottu, mielestäni kerroin ihan asiallisesti tämän palstan "rasismista", enkö?
Se loppu oli ihan goofing around juttua. Ajattele, oikeassa elämässä minä voin nauraa aivan syyttäkin, heille se on sairasta. miksi? lapsina heille sanottiin vain :EI, HYI HÄPEÄ, EI SINNE, ÄLÄ HEITÄ LUMIPALLOA... he eivät saaneet nauraa yhtään ja juovat sille unohtaakseen sen, ja jos näkevät jonkun terveen nuoren ihmisen nauravan ihan yleisesti vain, niin se on sitten... mitä? aivan niin.
MUTTA, näitkö sinä tekstissäni mitään epäasiallista tai hullua, kun kerroin tämän palstan rasismista?
tekstisi ovat hyvin suppeasta näkökulmasta kirjoitettuja ja niistä huokuu yleistäminen ja "splittaus". sulle pitäis olla joku oma teinien väittelypalsta, tämä on asiallista ajatustenvaihtoa monikulttuurisista suhteista, niiden ihmisten kertomuksia, joilla jotain kokemuksia on toisilleen jaettavana.