a. Seksikäs hoikka ja aivan törkeän hyvän näköinen nainen, joka on kuiten todella vittumainen ja pihtaa omalta mieheltä
b. Pullukka ja vähän kulahtanut, mutta tosi mukava nainen, joka ottaa vielä mielellään suihin ja antaa kakkosta omalle miehelle?
Kumman kanssa olisitte?
8
195
Vastaukset
- ikisinkku35
Vastaan bee vaihtoehdon. Tosin kakkoseen en panis vaik saisikin
- kjhh,,.
B ja ehdottomasti kakkosta peliin :))))
- 9+18
B, tottakai. Mitä helvettiä sillä seksipommillakaan tekee, jos se on joku pihtaava kusipää?
- Koska olen alfa
A:n kans ensin ja sitten kun tulee ongelmia B:n, jonka jälkeen A:kin taatusti rauhottuu ja kiltteytyy, joten palaisin takaisin panemaan sitä.
- Rommell333
B tietysti. Tyhmä kysymys!
- sexylady :P
Tuota noin, seksikkäät naiset ei kyllä välttämättä ole pihtareita, koska he tietävät oman seksikkyytensä ja jo se lisää heidän seksikkyyttä.
Se että pihtaa omalta mieheltä, tarkoittaa sitä että hän ei vain halua omaa miestänsä.- eriparipuri
Juuri niin, muuten on kyseessä eripari.
- Koska olen alfa
Käytännössä olen samaa mieltä, mutta viilaan pykäliä. Seksikkyys on itsevarmuutta ja sisältä ulospäin kumpuavaa avointa valovoimaisuutta. Tätä moni kaunis nainen ei omaa, vaikka olisi kuinka zumbaamalla tiukennettu kroppa ja harkittu ulkonäkö.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26917423Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist245602- 1182622
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar172122Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361786Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?1111028- 59966
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto32924Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?45920