adidas takit

eli haluaisin ostaa jonkun tollasen adidaksen verkkatakin esim supergirl takin tai jonkun sen tyylisen arkikäyttöön.. mitä ootte mieltä onko sellaset enää muodissa? ainakin on tosi mukavia käyttää:)
2146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no on muodissa todlaki ! :D:D:D:D:D:D:D:D:D: eikujooo oikeesti määä haluaisi sellase vähäniinku tuulitakintai sellase ADIDAS tai joku muu siisti merkki

Äänestä

Ei niitä enää niin paljoa ole kuin noin kaksi vuotta sitten, mutta ei kukaan katso oudosti jos sellaista pitää päällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1412356153§23423 kirjoitti:

eli haluaisin ostaa jonkun tollasen adidaksen verkkatakin esim supergirl takin tai jonkun sen tyylisen arkikäyttöön.. mitä ootte mieltä onko sellaset enää muodissa? ainakin on tosi mukavia käyttää:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu