Anna huomena pusu!!!

Aamulla.....
8604
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

koiralleko ?

Äänestä

---TU kun ihmiset eivät ---TU osaa kirjoittaa. Se on "huomenna" ---TU eikä "huomena". Voi ---TU, että te olette kanssa niin --TUn tyhmiä, että --TUttaa oikein --TUsti katsella tuollaista --TUn touhua ja ---TU pusuja pitäisi vielä antaa! Sallikaa minun sanoa, että ---TU!!!

Äänestä
  • Heiii darling joissai murteissa käytetään "huomena" :)
    Mistäpäin alottaja haluais pusunsa?

    Äänestä

Mikset pyytänyt tuota silloin 1,5 vuotta sitten? Silloin olisin pussaillut sua koko sen päivän. Nytpä on liian myöhäistä.

Äänestä

ai siinä ku kävelet sisälle?

Äänestä
  • just siinä kohdassa ! pusi, pusi...

    Äänestä

Kenties jos näkisin sut heti aamusta!

Äänestä

Pusu alahuulille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


lögkl kirjoitti:

Aamulla.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu