sanavalmis pimpukka on? Ollaan ravinteliin menossa.
*TREFFISEURA HUKASSA*
MISSÄS SE
18
55
Vastaukset
Njaa.... jos etsit ikäluokkaa 18-30 nimimerkkisi on oikein. Ikäluokka 30-40, kandee pohtia sitä runoilijaa nimimerkiksi.
;)- sotamies_korsu
no kas kun sattuu olemaan oikein, pimpukka on 26. Pukee parhaillaan päälleen sitä kolttua jossa näyttää maksulliselta naiselta. Olemme menossa snagarille, hän maksaa tai sanavalmiina puhuu meille ilmaiset ruuat.
Tai sitten keksii jonkun muun tavan maksaa.
Taidan kömpiä nuQ!
Hyvää yötä.- sotamies_korsu
hyvää yötä !1!11!
MINÄ HÄNET OTAN! Nyt kilpaillaan peikon seurasta**
- sotamies_korsu
enpä ole aiemmin niin halvan näköisestä eukosta tappelemaan ruvennut. Että jos nyt välttämättä haluat niin vie vaan, minä jo löysin pari kivahkoa neitiä kaupungin vuokrapalstoilta.
- peikkotytto26_
sotamies_korsu kirjoitti:
enpä ole aiemmin niin halvan näköisestä eukosta tappelemaan ruvennut. Että jos nyt välttämättä haluat niin vie vaan, minä jo löysin pari kivahkoa neitiä kaupungin vuokrapalstoilta.
näytä kasvosi niin minäkin näytän omani.......jos vielä sen jälkeen sanot että oon halvan näkönen hutsu niin......ok. nielen sen kunnialla !!!!!
- Kurrrrlaus
peikkotytto26_ kirjoitti:
näytä kasvosi niin minäkin näytän omani.......jos vielä sen jälkeen sanot että oon halvan näkönen hutsu niin......ok. nielen sen kunnialla !!!!!
Niin sitä pitää, kunnon hutsut nielee.
- peikkotytto26_
Kurrrrlaus kirjoitti:
Niin sitä pitää, kunnon hutsut nielee.
miten voit hutsutella kun et ees tunne mua ?
- röyhhhh
ja täältä se treffiseura löytyy.....ha ha ei ole kunnon kalsari-kännin voittanutta.....
- peikkopoika26_
SOTAMIES-KORTSU on epätoivoinen, kun yrittää epämääräistä trollaajankin pokata. Katso netistä maksullisten naisten numeroita, niitä riittää kyllä.
viimeiset kotkat. toivoton
http://www.youtube.com/watch?v=Cw_g8BpdCQw- peikkotytto26_
minuako tarkoitit.....siis sinäkin oot laumassa vahva....et persoonana. HARMI
- peikkotytto26_
älä pilaa hyvää biisiä näillä palstoilla........
- ei hutsu
sait mitä halusit......poistin nimimerkin ja itseni suomi24 chatistä. hyvää jatkoa ja aurinkoista kesää!
nimimerkki: peikkotyttö 26_- ulkopuolinen chat
buddy-love kirjoitti:
Hiukan epätavallinen näkemys sanavalmiuden ilmentymisestä.
ei sitä kukaan tollasta ryöpytytstä kestä......miestenkin pitäis pikkasen katsoa peiliin eikä kimpassa pistää naista maan rakoon! nimitelköön sitte hutsuksi kun tuntee tapauksen ja jos on aihetta moiseen. ja mikä tekee naisesta hutsun, mutta miehestä sankarin?
- --
se oli nainen...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1107133
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h955204Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1143463Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333372Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352504Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191846Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961481Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3411431Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311336- 481094