Oletteko vietävissä

Mistä narusta pitää osata vetäistä että ensimmäinen ilta päätyy samaan sänkyyn? Paljasta miten olet vietävissä.
9188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Miehen pitää esittää täysin kokematonta, ujoa ja epävarmaa reppanaa. Käsien pitää vähän täristä ja katseen harhailla, välillä on hyvä nieleskellä näyttävästi kuin olisi pala kurkussa. Se herättää minussa jonkin ihmeen vamppidominan joka ns. hyppää tilanteen herraksi.

Äänestä
  • LOL, mun ei tarvitsisi käydä tällä palstalla, jos tuollaisia naisia oikeasti olisi.

    Äänestä

kun mies on tarpeeksi hyvännäköinen, mikä tahansa säälittäväkin yritys käy.

Äänestä

Siis ihan aikuisten oikeesti kysyin... Kertokaa myös onko joku toiminut kuvailemallanne tavalla, sukupuolenne ja ikänne, ei kuitenkaan pakollista, kiitos...

Äänestä

mulle riitti että nainen oli vaan tarpeeks aloitteellinen, puristeli perseestä ja pyysi luokseen

Äänestä

No, kun en eka treffeillä kehenkään ihastu, niin riittää että nainen on miellyttävä, hauskaa seuraa ja antaa ymmärtää suoraan tai yleisemmin epäsuoraan, että treffien tulisi päättyä yhteiseen yöhön. Mitäpä sitä asioita mutkistamaan? Herrasmies menee aina alkuun naisen ehdoilla. :)

Äänestä

Kivan näköinen aloitteellinen nainen riittää. En tosin lupaa että siellä sängyssä tapahtuu nukkumista kummempaa.

Äänestä

Eli ei liian päälle käyvä nainen muttei liian hissukkanormikaan- eli uskaltaisi hiukan olla aloitteellinen (kertoa avoimesti millä fiiliksellä on liikkeellä) ja flirtata sexysti. Josta homma etenee omilla raiteilla kun "lupa edetä" naisen kanssa tulee selväksi. Minä osaan jo nähdä jos nainen on epävarma niin se turn offaa minutkin.

Tosin kokemukseni mukaan tämä taito on paremmin milf naisten hallussa, nämä nuoremmat naiset tahtovat olla silleen epävarmoja että ei heistä miehen viejäksi ole kuin hyvin harvoin.

Äänestä

Päätös tapahtuu pitkälti jo ensisilmäyksellä eli miestä joko haluaa tai ei. Jos ei halua niin mikään mitä hän tekee, ei pysty pelastamaan tilannetta. Jos haluaa, niin mies saattaa kyllä ryssiä koko homman olemalla esimerkiksi täystörppö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viettely kysymys kirjoitti:

Mistä narusta pitää osata vetäistä että ensimmäinen ilta päätyy samaan sänkyyn? Paljasta miten olet vietävissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu