Otteita Geert Wildersin puheesta Cornerstonen kirkossa Nashvillessä 12.toukokuuta 2011 Tenneseessä:
http://rososet.com/files/2011/06/asiaa-islamista.pdf
Kauhistuttaa ajatellakkin mikä eurooppaa tulee vielä kohtaamaan...
Eurooppa tarvitsee Vastarintaliikettä(konflikti edessäpäin)
6
67
Vastaukset
- Sota on NYT!
EU on jo kansainvälisen talousrikollisuuden hyökkäyksen
kohteena. Mamutus ja islamisoituminen on osa tätä monikymmenvuotista suunnitelmaa laittaa koko planeetta parin ökysuvun SIMS-pelin areenaksi.
Kansallisvaltioiden itsemääräämisoikeus ollaan lakkauttamassa lopullisesti.
Tilalle saadaan kriminellit vanhat ukot määräämään mitkä kansat saavat elää ja minkälaisissa oloissa.
Toinen maailmansota oli näiden samojen rahasukujen juhlaa, ja jälki oli sen mukaista.
Silloin, niinkuin nytkin, homman ytimessä olivat pankkiirit sekä öljy- ja kemian/agriteollisuus.
Ihmettelenkin maamme kyvyttömyyttä puolustaa oikeuttamme määräämään omia asioitamme, kuten perustuslakimme (ainakin edellinen versio) vaatii, edellyttää ja käskee.- Julma totuus:
Kemianteollisuuden ytimeen kuuluu nimenomaan lääke-sektori. Tämä vihamielinen bisnes on alkanut määräämään että valtioiden tulee ostaa kansalle kokeilemattomia tuotteitaan miljardeilla.
Monet valtiot mm. laittoivat suuret määrät Glaxon myrkkyjä roskiin, vanhentuneina tai muuten. Ja veronmaksajan piikkiin.
Oman THL:n henkilöstöä on tuon firman palkkalistoilla. Ei intressiristiriitaa??
- Tapahtuu jo:
Islam-alueet, no-go-zones, ovat käenpoikia kaupunkiemme sisällä. Ne tulevat kasvamaan ja kasvamaan, kunnes valloittavat koko kaupungin. Jopa Malmössä ihmiset muuttavat pois agressiivisen islamin viedessä heiltä "normaalin" elämän edellytykset.
Suomessa vanhuksia on paljon. Suurin osa heistä kuolevat pois vuosikymmenien sisällä. Tämän vajeen täyttävät agressiivisen lisääntymiskykyiset muslimit. Eri kivaa vai mitä?
Kanta-asukkaat eivät halua että tyttärensä raiskataan, ja heitä ryöstetään. Poliisi ja virkavalta ei tee mitään suojellakseen, PAKKO MUUTTAA POIS omalla kustannuksella, kun nämä valtion kustannuksella tänne tulleet vaativat aina vaan enemmän.
Katso miten käenpoika on syrjäyttänyt jo TUHANSIA NELIÖKILOMETREJÄ asuinalueita Sharialle. Poliisi eikä ambu mene, muuten tulee pyssystä, puukoista tai kivisade...
Ranskan vajaat tuhat sharia-aluetta:
http://sig.ville.gouv.fr/Atlas/ZUS/
Saksan alueista:
http://barenakedislam.wordpress.com/2010/08/15/germanys-no-go-areas-for-non-muslims/
“Imagine what it is like for weak, innocent, elderly folk who have no option but to sit back and watch through the curtains, as this alien Islamic Kingdom grows within their midst, taking over their streets and community. They cannot get up and move out doing the White Flight like the rest of us, no, our most weak and vulnerable are just left, forced to sit and accept this abomination, watching the takeover of their streets and community by this ever advancing and growing Islamic community that brings with it the alien aggressive ways of its sub-human Islamic culture.”
Tanskan Kokkedal (voisko tuon suomentaa Kokkelilaakso?) on muslimialue:
http://islamversuseurope.blogspot.com/2011_06_01_archive.html - jakinboas11
UUsi maailmanjärjestys koittaa, Maapallo ilman kansallisvaltioita ja valittuja kansoja. HYvä niin!
- ihminen=jumala
Jakinboas on oikeassa. Kansallisuusaate ja omien etujen tavoittelu veisi ihmiskunnan tuhoon. Elämme nyt "antikristuksen" aikaa, joka on tullut tiensä päähän. Uusi aika koittaa. Ihmisissä, ei jumalissa, on maailman pelastus.
- vasta rinnasta
Vastarinta on Euroopassa ollut vuosia psykiatrian sadistien hallussa, PSYKIATRIA ja muut PSEUDOTIETEET niille kuuluvaan asemaan, niin alkaa muutoksia tapahtumaan.
Joskus ennen vanhaan oli noitavainot, mutta illujen luoman ateismin myötä ne ovat kiellettyjä... Noita järjettömiä vainoja toisinajattelijoita kohtaan tulemme vielä näkemään, ennen laillistetun kidutuksen lopettamista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka672425- 661407
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww771234EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje61152Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19870- 79865
- 44713
Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta87698Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe26678- 30666