seksiä ilman musiikkia

tuleeko mistään mitään ilman tunnelmamusaa?
18245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Ei tietenkään tule.

Äänestä
  • oletko koskaan kokeillut! kehtaisitko kuunnella sitä litinää ja lakanoiden hankausta?

    Äänestä

mitä te soitatte? onko joku vakioplaylist vai radio vaan päälle jos tulis sopivaa

Äänestä

Chopinin Minuuttivalssi on aina varma valinta.

Äänestä

Pitäiskö seksin aikana kuunnella musiikkiakin?

Äänestä
  • jotkut tekee niin. luulen kyllä että keskittyminen on toisaalla!

    Äänestä

Esileikkivaiheessa voi tuoda fiilistä. Sen jälkeen en huomaisi musiikkia, vaikka se soisi täysillä eli taitaa olla aika sama ;-)

Äänestä

Pöh, tunnelma lähtee sydämestä. Sen parempaa musiikkia ei ole olemassakaan. :-)

Äänestä

Pantera & Sepultura on oikeaa panomusiikkia, tuossa ryminässä tekee mieli antaa kunnolla meisseliä..

Äänestä

Ilmeisesti tulee, koska en ole ikinä soittanut musaa hommien aikana. Ainakaan tuossa tarkoituksessa.

Mä luulin että tuo seksimusiikki on vaan urbaanilegendaa tai leffojen siirappisia juttuja, mutta kyllä sitä näköjään taviksetkin.. :O

Äänestä
  • Vastauksista päätellen, ei juuri kukakaan muukaan musiikkia käytä tuossa mielessä ei. Paitsi joku mies kuuntelee ratsastaessaan vanhaanaista hunningolla joka ainoa kerta. Luulisi partneria ärsyttävän se.

    Äänestä

Yleensä ei ole tainnut olla musiikkia... Nyt kun mietin. Aika harvoin on ollut...

Äänestä

Kuka kumma rupeaa kuuntelemaan musiikkia muhinoidessa?

Kerran oli romanttista musaa taustalla, kun olin sen laittanut paljon aiemmin soimaan, mutta eipä sitä silloinkaan hirveästi muistanut kuunnella..

Äänestä
  • Tulipa seksimusiikista mieleen "Felix linnun" hengen tuotteet!
    Pakko linkittää tähän! On niin ratkiriemukasta tavaraa! :D

    http://kuvake.net/clubs/thread.php?topic_id=17242&page=1

    ====
    "Teen ite räppii ja täs on yks "panobiisi"...mun sanottama ja säveltämä

    "come here beibi, shou me your tits and ass
    you look that im horny and redy...redy to fuck you ass...your tits is ok but i feel horny when we fuck dog style and i not can sea your tits.

    i am mony man and i can give mony and fuck you ass...it ok when you have pussy and i have very bic dig...""

    --
    merkonomi06 (Felix lintu)
    ====

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


naitteko niin kirjoitti:

tuleeko mistään mitään ilman tunnelmamusaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu