Treenaan noin 3-4kertaa viikossa.
Käyn salilla 3-4 kertaa viikon aikana ja teen sarjoja isoilla painoilla.
Olen nyt treenannut vuoden putkeen ilman mitään pitempiä taukoja.
Olen huomannut kuinka olen kehittynyt ja tuloksia on syntynyt.
Mutta nyt viime aikoina minuun on iskenyt totaallinen kyllästyminen treenaaminen maistuu puulta ja käyn melkeimpä väkisin vetämässä treenit,että pysyisin kunnossa eikä saavutetut tulokset menisi hukkaan..
Miten voisi saada motivaation takaisin
treenaamiseen kyllästyminen..
1
96
Vastaukset
- Mies -63
Kuule Elmo
Kuulostaa ihan siltä että pitäisi a) vaihtaa ohjelmaa b) vähentää harjoittelua c) pitää taukoa.
Tulokset pysyvät varmasti vaikka pitäisit 2 viikon tauon.
Itselläni oli sama tilanne. Pidin viikon tauon, etsin uuden ja erilaisen harjoitusohjelman ja samalla vähensin käyntien määrää.
Lisäksi muutin ruokailuani - niin tulos: viikossa motivaatio takaisin, paino putosi 2 kg, käsivartsiin sentti lisää, makeanhimo voitettu.
aion jatkaa näin jouluun asti ja kerron sitten lisätuloksia. Ps. Unohdin kertoa, että uusilla vatsalihasliikkeillä sixback on tullut näkyviin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen Yrittäjät täräyttää: Sunnuntain tuplapalkka pois lomat lyhyemmiksi ja arkipyhät palkattomiksi
Edunvalvontajärjestö Suomen Yrittäjät esittää muun muassa sunnuntain tuplapalkan lakisääteisyyden poistamista ja arkipyh2512053- 841238
- 901067
Jani Wickholm on kuollut
Tämä oli Janilta hieno laulu. https://youtu.be/72wWxqWon7k?is=5HKdV-H8yY466YXm1171055- 123850
J-mies, miten voit olla niin varma siitä
että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp87847Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa101809- 122779
Alan pikkuhiljaa olemaan sinut
sen asian kanssa, että en tule enää löytämään ketään. Mikä tilanne sinulla on ja miten olet koittanut ratkaista tilante124716- 23701