Hei! Olen 18-vuotias, vuonna 1993 syntynyt nuori nainen ja seurustelen vuonna 1990 syntyneen poikaystäväni kanssa, joka on 21-vuotias, täyttää tänä vuonna 22 vuotta. Poikaystäväni on kyllä tosi ihana ja söpökin. Hän hellii minua, sanoo usein rakastavansa minua ja järjestää mulle joskus kivoja yllätyksiä. Hän on myös tosi kiltti. Hän ei esimerkiksi kouluvuosinaan saanut koskaan koulussa tappelusta johtuvaa jälki-istuntoa, eikä koskaan tapellut koulussa tai muuallakaan. Hän tykkää myös eläimistä. Hän on lisäksi raitis, ei polta eikä juo ja harrastaa liikuntaa. Hän on menestynyt aina koulussa hyvin ja on tällä hetkellä opiskelijana.
Minua meinaa häiritä omassa poikaystävässäni kuitenkin sellaiset asiat, kun poikaystävääni ei voi oikein mieheksi sanoa, vaan ennemminkin pojaksi. Hänellä on edelleen hoikka poikamainen vartalo ja kasvoiltaankin hän näyttää nuoremmalta, kuin mitä on. Häntä on joskus luultu minun ikäiseksi tai jopa nuoremmaksi. Lisäksi hänellä meinaa joskus olla hieman lapsellisia juttuja ja puheita ja joskus myös hieman lapsellinen ajatusmaailma.
Tutustuin tässä vähän aikaa sitten erääseen uskomattoman komeaan vuonna 1981 syntyneeseen 30-vuotiaaseen mieheen. Tässä miehessä on vain jotain, joka saa minulta jalat aivan veltoksi joka kerta, kun näen hänet. Olen ollut tämän miehen kanssa juttusilla ja hänestä on paljastunut aivan ihania asioita. Hän on korkealle kouluttautunut, hyväpalkkaisessa työssä oleva mies. Hänellä on oma asunto ja hieno auto. Hänkin on luonteeltaan kiltti, mukava, kohtelias, huumorintajuinen ja tietää selvästi, mistä asioista naiset tykkäävät. Kaiken lisäksi hän on ulkonäöltään aivan uskomattoman komea. Hän on miehen mittainen mies ja hänellä on lihaksikas miesmäinen vartalo ja miesmäiset komeat kasvot. Minulla meinaa joka kerta mennä jalat alta, kun olen tämän miehen kanssa tekemisissä ja meinaan punastella ja sekoilla sanoissani, kun olen tämän miehen kanssa tekemisissä.
Olen ihastunut toiseen mieheen
17
154
Vastaukset
- nthx
Nyt kyllä pakko sanoa että successful troll is successful !
- lololog
Don't feel the trolls!
- lololog
vittu feed :D
- Mr Frasier
Voi hitto naiset...
- Hieno provo.
Kannattaa kokeilla laittaa toi myös Suhteet-osioon, saisit aika kivasti vastauksia uusimmalle trollauksellesi!
- Näin on!!
Zemiä ;)
t: hihihii
- hahaheea
Tämän kommentin alapuolelle kommentoiva on homo.
- hihihi
mutta mäpä olenkin tyttö :P
- hehahaeha
tyttö netissä? älä huijaa :D
- tietäjä92
Todetuksi tuli siis, että jos on lihaksia ja paljon rahaa, naisia piisaa. Mietipä kuitenkin sitä, että jos tämän "ihanan" miehen mukaan lähdet, oletko varmasti hänen ainoa naisensa?
- -.-
Kiva trolli... Jos tosijuttu nii se panee sua kunnes kyllästyy ja dumppaa
- Bou!
Loistavasti keksitty trolli, mutta huomas heti että trolli.
DON`T FEED TROLLING! - Forest boy
Noin tasokkaan miehen ei kannata periaatteessa ikinä edes seurustella vakavasti kenenkään naisen kanssa vaan seikkailla koko elämä vaan! Ellei sitten halua parisuhdetta jne. Itse jos olisin noin tasokas ja laadukas mies niin en edes harkitsisi koskaan siis vakavaa parisuhdetta kenenkään naisen kanssa.
- hyi
panotrolli.
- .
Sama viesti on suhteet>tunteet>ihastuminen-osiossa, mutta senhän sä varmaan tiesitkin koska laitoit linkin sinne että se on rakkaus palstalla.
- jdjlö
Eikö tämä ap kirjoitus ole massa postitusta mitä ei saa tehdä!!!!!!!!!!
- no vittu :)=
Paskat jostakin vitun säännöistä ko täällä vaan muutenkin trollataan...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16912833
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1545458Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454780Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493689Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392788Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1201955Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1111706Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3661638Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1081538Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361471