Onko siinä mitään pahaa jos on tyttöystävä ja on 12v

12v poika

Oon 12v poika ja mul on tyttöystävä. Joo tulin tänne kysymään että onko siinä mitään pahaa jos minulla on tyttöystävä ja olen 12v. Ja ei kai siin oo mitää pahaa jos me Pussaillaa ja pidetään kädestä kiinni ja nojataa toisiimme? Mä oon tämmöne poika joka ei vittuakaan tiedä tästä asiasta joten voisitteko auttaa.

13

2729

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • klonkkukaisa

      Koska on mahdollista että et oo trolli niin asiallinen vastaus: ei tuossa ole mitään pahaa, jos kerta se tuntuu kummastakin hyvältä. Pitäytykää siinä pussailussa kuitenkin.

    • minttu ja ville

      olette lapsia kuitenkin ja aikuisten vastuuleikit eivät kuulu teidän ikäisille.hellää kädestä pitämistä ja tykkäämistä.älkää olko liian aikaisin aikuisia mihinkä teillä on aikaa vielä monia vuosia.

    • Ystävyydessäkö ?

      Hienoa, että sulla on tyttö ystävänä, niin pitääkin olla, molempiin sukupuoliin tulee tutustua ystävyysmielessä = ystävyys mielessä. Jos on helliä ajatuksia tyttöä kohtaan, voi halata, pitää kädestä ja vähän pusuttaakin.

      Aikuismaiseen pariutumispuuhaan on vielä rutkasti aikaa teillä molemmilla, joten ehdit hyvin selvittää, kerätä tietoa ja kartuttaa käsitystä siitä, mitä tyttöin kanssa tehdään sitten, kun sen aika on. Opet ja vanhemmat ovat sitä varten, nykypäivänä on infoa joka tuutti niin täynnä, että siihen kandee suhtautua kriittisesti.

    • Varoitus!!!!!!!!

      ''vtu se sun pikari sinne koloon vaan ei siinä muu auta tai se tyttö jättää sut''
      Muista sitten että tollanen on pelkkää trollausta. Mulla on tavallaan suhde joskus leirellä nähää eli kaukohsuhde. Ei olla ikinä tehty sitä eikä ton ikäset saakkaa.

      PS. Tää on varoitus trolleista!

    • 12vpoikamyös

      Ei se haittaa itelläki on ollu ja on tyttöystävä ei siinä oo mitään pahaa

    • 12vlovepoika

      Ei siinä mun mielestä ole mitään pahaa. Mä ainakin oon 12 ja oon ihan rakastunut.

    • Ei se haittaa. Tämä on avoinsuhde osio. Onko teilläkin avoin suhde?

    • hfgjjjjjjjjj

      On mun mielestä ihan ok. Jos molemmat tykkää ja haluaa.

    • Anonyymi

      Jos joku tyttö voi kertoo sen snp nii oisin kiinnostunu tutustuu😘

      • Anonyymi

        Oke @oonatrollihaistapaska.


    • Anonyymi

      Kaveraa voitte, kädestä pito ja pussailu on ok, jos on yhdessä sovittu. Älä valehtele tytölle ja ole kiltti.

      • Anonyymi

        Joo varmaan autto hyvin paljon tämä vastaus mutta 10vuotta olet myöhässä


    • Anonyymi

      Wwf

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      74
      1933
    2. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      97
      1673
    3. Millä kolmella sanalla

      Kuvailisit kaivattuasi?
      Ikävä
      147
      1217
    4. Kyllä mä oon valmis jos sä oot

      Vaikka ja mihin... mutta paikka on väärä.
      Ikävä
      59
      688
    5. Miltä se tuntuu olla

      vihattu ja kukaan ei puolusta?
      Ikävä
      198
      662
    6. Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos

      Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol
      Maailman menoa
      6
      636
    7. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      54
      557
    8. Trumpille jälleen voitto

      Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako
      Maailman menoa
      191
      553
    9. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      46
      498
    10. Haluan teidät molemmat elämääni

      Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </3
      Ikävä
      37
      462
    Aihe