http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012011315073054_uu.shtml. MIHIN tarkoitukseen tämäkin heikkolahjainen on Suomeen otettu ???
HEIKKOLAHJAINEN raiskaaja RIKASTUTTAA Suomea
16
266
Vastaukset
- pelastus ky
oliskohan siinä Eva Bideelle " pelastettavaa" ???
- pahoillani (EHKÄ)
"Syyttäjän mukaan teko oli erityisen julma ja uhrin ihmisarvoa loukkaava. Mies oli sitonut naisen tiukasti käsistä ja jaloista ensimmäisen raiskauksen jälkeen, jättänyt tämän makaamaan lattialle ja raiskannut sitten uudelleen.
Mies oli myös pakottanut naisen mukanaan kaupan kassatoimistoon ja tilityshuoneeseen, yrittänyt murtautua kassakaappiin ja ottanut rahaa pohjakassoista. Rahat jäivät liikkeeseen, kun mies pakeni vartijan tullessa paikalle.
Nainen kertoi pelänneensä henkensä puolesta. Syyttäjän mukaan pelko oli perusteltu, sillä tekijä oli myöhemmin sanonut kiittäneensä Jumalaa siitä, ettei tappanut naista.
Mies jäi kiinni muutama tunti rikosten jälkeen. Hänellä oli valmiina lentoliput, joilla oli tarkoitus poistua lähitunteina maasta.
Mies ei suostunut antamaan oikeudessa lausuntoa.
- Hän on tästä kaikesta äärettömän pahoillaan, jos sillä nyt enää on mitään väliä, sanoi miehen asianajaja "- t.juomari
Noh, sellaista sattuu.
Vahinkohan tuo oli.
Lievennetään tuomiota vielä yhdellä vuodella. - :|:
mutta miksi ne otti sen kiinni, kun sillä oli lentoliputkin jo valmiina??
- ei muuta
Voihan VEEEEEEEEE sanon
- Ottaa päähän!
"MIHIN tarkoitukseen tämäkin heikkolahjainen on Suomeen otettu ??? "
No tietysti harrastamaan seksiä ikääntyvien hyyssäreiden kanssa.
On ikävää, että hyyssäriämmä on nyt petetty ja tämä "heikkolahjainen mutta ison omistava, onkin mennyt raiskaamaan muita.
Mutta hyyssäriämmät kyllä järjestää hänen tilalleen tuhansia muita vastaavankaltaisia.
Joku hyyssäri kyllä väittää sinisin silmin, että tämäkin tumma on otettu AINOASTAAN suomen turvallisuuden ja taloudellisen hyvinvoinnin vuoksi.
Siis pelastamaan suomi. - JK
NINKÖ
- näin on
juuri näin
- :|:
älkää peljästykö!
Heikkolahjainen rasismi-palstan seriffi Mover on siirtänyt tämän tänne kuulumattoman vitjan tänne.
Se itse odottaa oikeudenkäyntiä maanpetoksesta ja syrjinnästä. Paatunut rikollinen, jolle tuskin löytyy hoitoa edes vankimielisairaalassa. - hyss hyss
Voi tätä yksittäistapausta. Eikö ole rasistista väittää tätä tummaa kaveria heikkolahjaiseksi?
- hän ymmärtäisi
Hyss hyss Eva Biaudet voi kohta avata suunsa ja sieltä tulee pahan hajuista pa5kaa. Mitä jos Evan ottolapsi olisi joutunut tuon vähemmän lahjakkaan tulilinjalle?
- kulttuurin rikastaja
Oikeuden päätös epäoikeudenmukainen. Ei kait paljon lahjoja tarvitse ymmärtää, mikä on sopivaa. Tuo tekohan oli eläimellinen.
- Rasisti
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012011715086150_uu.shtml
Kyllä näitä moniosaajia riittää. Puolustuksena varmasti tulee olemaan että oli kännissä.
Arvio että tuon moniosaajan tuomio tulee olemaan ehdollinen ehkä n. 1 vuosi..... no joo oli kännissä moniosaaja heikkolahjainen pistetään 7 kk ehdollista. - Järkyttynyt
Olikohan tämä nyt ihan kansan yleisen oikeudentajun mukainen tuomio?
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p455200Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1261670Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella151579Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "511530- 141255
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v41200No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol22108081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171047Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771008Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah60847