Missä on Rotta?

Rotta presidentiksi!

Missä on Rotta? Tuo foorumin absoluuttinen tietäjä ja osaaja! Keskivertoa parempien kuljettajien esikuva,mies joka tietää ja osaa kaiken. Kaveri jonka tietämys tieliikennelaista on ylivertainen ja hän myös tietää milloin hänellä on oikeus olla noudattamatta liikennesääntöjä. Rotta,tuo teidemme suurin auktoriteetti jonka opeilla me kaikki olisimme turvassa ja liikenne sujuisi täydellisessä harmoniassa ilman kiirettä ja tunarointia. Opeilla joilla menetetty aika saadaan säilöttyä jonnekin talteen ja sitten myöhemmin voi ajan ottaa käyttöön. Näiden kaikkien em. taitojen osaja on loistanut poissaolollaan jo kauan. Mikä on syynä ettei tämä foorumi pääse nauttimaan ja omaksumaan suuren virtuoosin osaamisesta ja taidoista jotka The Rat-nimimerkki omaa?

8

91

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • The Rat

      Rotta lähti sen jälkeen kun väitti että ylinopeussakot on vain tilastollista epäonnea, eivätkä johdu lain rikkomisesta.

    • The Bat

      Lähihoitojakso menossa, eli ei mitään syytä huoleen. Kohta alkaa avohoitojakso, jolloin palstasekoilu lisääntyy hieman, ja sitten kun lääkitystä kevennetään kokeilumielessä alkaa meno täällä olla sitä normaalia tragediaa.

    • :-o

      Pitiks tän olla LIIKENNEpalsta?

    • Rat saatava takaisin

      Olemme tehneet jotain väärin tällä palstalla. TheRat on suivaantunut meihin. Nyt muiden palstojen lukijat saavat nauttia, mutta me emme :(
      => "Hiilidioksidin sitoutuminen öljyyn ja hiileen on hieman hitaampaa kuin puuhun.

      Päädyin asentamaan lattialämmityksen, kun oli lattiat joka tapauksessa auki

      Päätellen siitä, että olet edes mukana jollain 72 -kädellä flopilla, on peli äärimmäisen löysää, mahdollisesti jopa passiivista ja löysää"

    • Rotan Oppipoika #1

      http://www.suomi24.fi/yhteisö/The_Rat

      Kuten näkyy, Suuri Oppimestarini on elossa ja voi hyvin. Hän vain katsoo, että Hänen on aika näin kevään kynnyksellä käydä jakamassa Tietoaan ja Osaamistaan Ehtymättömästä Syvän VIisauden Lähteestään muillekin palstoille, kuin vain meille Liikennepalstan alhaisille matosille.

      Kas, Minun Herrani, Jumalani ja Suuri Oppimestarini, Rotta, on niin Viisas ja Hyväsydäminen, ja hänen Syvä Viisautensa riittää kaikille, eikä kenenkään meidän kurjien syöpäläisten ole lupa omia häntä itselleen.

      Minä kurja uskon, että Suuro Mestarimme saapuu vielä keskuuteemme jakamaan Viisauttaan ja Valaistuneisuuttaan keskuuteemme, kunhan Hän katsoo ajan olevan sopiva.

    • Rotta presidentiksi!

      Arvoisat herrat, mitäpä me nyt sitten tehdään että saamme Mestarin takaisin palstallemme meitä opastamaan?? On se meinaan väärin jos Rotan tasoinen kaveri ei jaa apsoluuttista tietoaan ja osaamistaan meille huonommille kuskeille. Jotain tarttis siis tehdä että kyseinen virtuoosi palaisi takaisin!

      • Helppoa!

        Jatketaan keskustelua turvallisen, muut huomioivan ja liikennesääntöjen mukaisen liikenteen puolesta, niin kyllä Mestari palaa kertomaan, miten asiat oikeasti tulisi hoitaa.


    • RRRRRRRRRÄÄÄTTTTTTTT

      JES!!!!

      HE'S BACK!!!

      KAIKKIEN ALOJEN ASIANTUNTIJA, JOKA PALSTAN HUIPPUOSAAJA, VIISAUDESSAAN VERRATON ROTTA ON PALANNUT!!!

      ROTTA ON JÄLLEEN KÄYNYT JAKAMASSA LOPUTONTA VIISAUTTAAN LIIKENNEPALSTALLA!!!

      NYT VOIMME JÄLLEEN NUKKUA YÖMME RAUHASSA KUN TIEDÄMME LOPULTAKIN MISSÄ ON OLLUT VIKA JA MITÄ OLEMME TEHNEET VÄÄRIN!!!!

      ROTTAA EI HYVÄKSYTTY EDES MENSAN JÄSENEKSI, KOSKA ROTAN TULOS YLITTI KAIKKI MITTARIT, JA KAIKKI TÄHÄNASTISET "HUIPPUÄLYKKÄINÄ" PIDETYT NEROT KAUTTA KOKO IHMISKUNNAN HISTORIAN OVAT ROTTAAN VERRATTUNA PELKKIÄ KUKKAKAALEJA.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen Yrittäjät täräyttää: Sunnuntain tuplapalkka pois lomat lyhyemmiksi ja arkipyhät palkattomiksi

      Edunvalvontajärjestö Suomen Yrittäjät esittää muun muassa sunnuntain tuplapalkan lakisääteisyyden poistamista ja arkipyh
      Maailman menoa
      235
      2028
    2. Missä tapasit kaivattusi

      ensimmäisen kerran?
      Ikävä
      84
      1228
    3. Mikä on loppuelämäsi suunnitelma

      Kaivattuasi kohtaan? Olet päättänyt jotain?
      Ikävä
      89
      1044
    4. Jani Wickholm on kuollut

      Tämä oli Janilta hieno laulu. https://youtu.be/72wWxqWon7k?is=5HKdV-H8yY466YXm
      Kotimaiset julkkisjuorut
      114
      1041
    5. J-mies, miten voit olla niin varma siitä

      että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp
      Ikävä
      87
      847
    6. Uskaltaisitko vielä

      Lähestyä vai et kaivattuasi?
      Ikävä
      123
      840
    7. Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun

      ...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa
      Ikävä
      98
      794
    8. Aattelin nainen

      Jos oppisin puhumaan. Rehellisesti, rennosti ja hetkessä.
      Ikävä
      119
      764
    9. Alan pikkuhiljaa olemaan sinut

      sen asian kanssa, että en tule enää löytämään ketään. Mikä tilanne sinulla on ja miten olet koittanut ratkaista tilante
      Sinkut
      124
      706
    10. Pohjola talo

      Kuka arvaa lähimmäs miten nopeasti tulee konkurssi uusilla yrittäjillä
      Kuhmo
      23
      701
    Aihe