Rauni-Leena Luukasen mukaan Breivik aivopesty ja vain virallinen syntipukki. Luukanen kertoo, että Oslossa ihmiset ovat raportoineet lukuisista mustista helikoptereista tapauksen aikoihin.= jotain hämärää Oslossa noihin aikoihin.
Luukanen kerto myös, että Oslossa armeijan tekeminä suunnattomat määrät kemikaalivanoja (chemtrails)
Rec Ice Creations radio, Henrik Palmgren kerto: yks silminnäkijä kerto Et saarella oli toinenkin ampuja joka otti poliisiuniformunsa ja juoks veneelle kiersi saarta ja tuli myöhemmin eri asussa saarelle ampumaan ihmisiä= näin saatiin vaikutelma, että saarella vain yksi ampuja.
http://portti.iltalehti.fi/keskustelu/showthread.php?t=569433
Luukanen: 2 ampujaa Utöllä, Breivik vapaamuurari
21
216
Vastaukset
- Panee miettimään.
Kahdesta uhrista on löydetty luoti joka on ammuttu eri kaliiperisella asella kuin Breivik,illä oli. Kaliiperi oli sama kuin poliisin käyttämässä aseessa.
- quarken
eikös Breivik ampunut sillä vartija-poliisin aseellakin - se,joka saarella oli turvamiehenä..
- raakkuna1
Rauni Leena Luukaseen ei todellakaan kannata luottaa. Joop.
- Lapsikin tietää sen.
Onko R-L Luukkasella kaikki muumit kotona ?
Veikkaan ettei ole...- Minä veikkaan
Viking-lottoa. Joskus veikkaus on väärässä.
- OWN NWO-lisko
voi vitsi tämä Luukasen uhvo-sielunvaellusopin sylttytehdas taas jauhaa....
- tomppelin rouva
Kemikaalivanat?
Jos olisikin olemassa joku Illumnaatin tai muu vastaava isorikkaiden salaliitto ihmiskunnan enemistön kyykyssä pitämiseksi, niin sekö salaliitto levityttäisi ihmislle vahingollisia kemikaaleja vapaasti leijumaan ilmakehään?
Samaa ilmaa ne rikkaatkin keuhkoihinsa vetävät, samassa ilmanalassa kasvanutta ruokaa hekin syövät.
Ei kuulosta uskottavalta.- Jos sellainen tilann
Jos tilanne olisi se että maailmasa olisi muka jotain rikkaita, jotka muka hallitsisivat, ja lennättäis niitä myrkkyjä pohjoismaihin taivaalle, niin ne ei asuisi pohjoismaissa, ja niillä olisi itsellä vastamyrkyt ja maailman superterveellisimmät vitamiinit ja otsoni-pillerit , joita ne söisi, että pysyisivät terveinä ja hyvässä kunnossa ja selväpäisinä.
Mutta eihän maailmassa mitään rikkaita ja valtaapitäviä ole- salaliittohömppää kaikki- täysi tasa-arvo vallitsee ja kaikki on hyvin. Kokoomus on rautaa. - vastalääke,
heillä on tietenkin vastalääke siihen myrkkyyn..... ;)
No leikki sikseen, ei tällä aiheella sopisi pilailla, koska kaikki taivasta tarkkailleet tietävät ettei tuollaisia jättövanoja ole ennen ollut... Mutta miksi niitä levitetään, niin tiedä sitten. - Illuminaatti sucks
Kemikaalivanojen lisäksi silmiinpistävästi asennettu keltaisia mielenhallintalamppuja moottoriteiden varsille. Mielenhallintalampuista voi kysyä lisää Rauni Leenalta.
- oho.
Joutuuko naapurit vieläkin elättämään tuota kummallista lääkäriä ?
- Tosikovamies
Kävin kysymäs naapurita että elättääkö se mua, siellä oli isonenäinen juutku poru kurkussa vedin sitä pataan ja lähdin menemään.
- herjaat Luukasta
miksi.
Jos olet erimieltä, niin puhu asiasta, mutta henk. kohta herjaaminen ei ole oikein.
Tuntuu että olet maksettu trolli, jonka tehtävä on spammata/naurettavaksitehdä kaikki keskustelut mm. Luukasen tiedoista, suihkutuksista, jne.
- kalastajatyttö
Ihan asiaa
Noista lentokonetyhjennyksistä ilmaan ja vesistöihin
olen 3 kertaa omin silmin nähnyt ja joskus ilmoittanutkin ja kysellyt ympäristökeskuksesta. Mistä on kysymys, vastausta ei tullut.
Viime kesänä kävimme mato-ongella tuttavani kanssa. Koukkuun tarttui eräällä kerralla keltasilmäinen leveäsuinen kala, jolla oli suussa hampaita, koko n.15 cm.
Emme tunnistaneet mikä kala oli kysymyksessä.
Iltalehdessä oli hiljattain kuva amerikkalaisesta tappajakalasta -- kylvetäänkö maamme luontoon noilla lentoruiskutuksilla jotain uusia lajeja?
Ja kerran suolla metsässä. Vastaan vipelsi joku otus mikä muistutti alligaattorin poikasta, en tunnistanut mikä se oli.
Minusta tri Luukainen-Kilde puhuu ihan asiaa ja on oikein herätellä ihmisiä turtumuksen unesta, johon ihmiskunta välillä vajoaa uupumuksensa vuoksi.- turhaan vetelet
Ei tänne saa kirjoittaa asiallisesti kemikaalivanoista.
NIITÄ EI OLE JA . !!!!!!!!!!!!!!!!1
- keksitään satuja!
Ja peitetään totuus niillä! :D
Naurettavaa touhua....- jep,
Noinhan nämä palkatut trollit toimivat kemikaalivana-asiassa.
- Asiallinen
jep, kirjoitti:
Noinhan nämä palkatut trollit toimivat kemikaalivana-asiassa.
Flase Flag MIB-CIA-LISKO-operaatio joita peiteltiin kemikaalivanoilla ja mielenhallintalampuilla moottoriteiden varsilla.
- ei mitään...
Ja fosforipäästöistä,
valkoinen fosfori on tappava tosikova myrkky, ei ihan mielellään juoma- ja käyttövesissäkään nautittava. Fosforisivuilla tarkempaa tietoa.
Lipeäkin on vaarallista ja tuhoisaa väärin käytettynä. - kfjbkdsjbf
No mitä sitten yritettiin jos on tuollainen tapaus pitänyt järjestää?
Sitäkö se voisi olla. Vasemmisto ja globalisaatio on ollut laskussa ja maahanmuuttovastaisuus nousussa. Riittävän rajulla tapahtumalla saataisiin ihmisten mielipiteitä käännettyä. Eli mitä jos taustalla olikin vasemmisto-globalistien juoni? Breivikin yhteydet äärioikeistoon on ollut vain hänen omien väitteidensä varassa eikä kukaan ole niitä vahvistanut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eroa Orpo! Orpo eroa!
Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa1082695Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!
Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava621714SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa
Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän141702Naiset ei halua kilttejä miehiä
Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,2631575Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti
Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --81548Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat
Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue261256Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä
Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.261115Kiinteistökauppoja
Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan411052RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI
Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä4041022Menettämisestä
Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?811005