Jokainen näistä opiskelija-joukkosurmaajista kuunteli Ramstein - yhtyettä, lisäksi kommunismi-natsi viitteitä löytyy.
Lähde mm.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10677880 / fb
Taas Rammstein-murhaaja, samat piirteet taas
6
114
Vastaukset
- OUGGi-zoukki
ja iloitsee Jokereiden menestyksestä...
- Ei olleet
Jokereiden kannattajia kaikki. Mutta Rammstein-musiikin oli. Taisi olla Columbinenkin kouluampujat, ja siitähän oli USAssa kova haloo noista yhtyeistä esim Marilyn Mansonista jota ne kuunteli. Ei ehkä meinaa mitään, mutta kummallisia samoja piirteitä- samat musiikit,tietokonepelit, aatteet, jne.
- syy löytyi!
Syy on alushousuissa. Kaikki joukkomurhaajat käyttivät alkkareita.
- Kaikkihan niin
tekee. Huumorina ei toimiva ja vain yritys peittää tosiasia että noissa ja varmaan monissa muissakin samantapaisissa tapahtumissa on yhtäläisyyksiä, joilla saatta olla merkitystä. Mutta tutkiiko kukaan tuollaisia asioita? Toisalta suomen media ei edes kerro mitä muualla maailmassa tiedetään?
- Siis kaikki ei
Kaikkihan niin kirjoitti:
tekee. Huumorina ei toimiva ja vain yritys peittää tosiasia että noissa ja varmaan monissa muissakin samantapaisissa tapahtumissa on yhtäläisyyksiä, joilla saatta olla merkitystä. Mutta tutkiiko kukaan tuollaisia asioita? Toisalta suomen media ei edes kerro mitä muualla maailmassa tiedetään?
kuuntele Rammsteinia ja pelaa murhapelejä, jne.
- jägermasiter
Todellinen syy taitaa löytyä armeijjasta. Todennäköisesti armeijjan keskeyttäminen on laukaissut jonkinlaisia piileviä mielialahäiriöitä, jotka osaltaan johtivat tähän tekoon.
Monilla tällaisilla tapauksilla on ollut ongelmia armeijjan kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla5591888Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,18917- 90912
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k101816Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai50739Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki2737- 63715
- 68705
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?74658- 65543