Urpilainen vaatii julkistamaan kaikki loiset !!!!

Vaatiiko Urpiloinen todellakin julkistamaan kaikki jotka elävät toisten siivellä, mm. koti- ja ulkolaiset elätit ???
13152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Kyllä, siksi hän meni valokuvaamaan itseään.

Äänestä

No ei tietenkään ole vaatimassa.

Oikeasti EU-Urpilainen on hyväksymässä ja allekirjoittelemassa tällaisia EU-komiteoiden laskelmia. Suunnitelmia kuinka Suomeen aletaan vuosittain kuskaamaan 20.000 uutta pakolaista ruokittavaksi.
http://img.pastehtml.com/view/cdtvpv5qw.html

Tuon väitetään olevan vain alustava EU-suunnitelma. Ja vain että ihan vaan keskustelujen pohjaksi.

Mutta tuollainen suunnitelma 20.000 pakolaisen asuttamisesta tänne harvaan asuttuun, tilavaan Suomeemme, sellainen laskelma ja suunnitelma on EU:ssa olemassa.

Ja Urpilainen ja Katainen molemmat ovat hyvin tietoisia tästä. Ja monista muistakin EU-Liittovaltion uudelleenkansoittamisen ja yhteisvelkojen asioista, joista ollaan taustalla jo sovittu. Kaikki Suomen ja suomalaisten pään menoksi.

Bilderberg-aivopesun läpikäynyt Urpilainen sanoi pari päivää sitten, että SDP on hyvin sitoutunut ja haluaa Suomen olevan mukana *kaikissa* EU-ytimissä.

Suomen uudelleenkansoittaminen meille ylhäältä osoitetulla pakolaisvirtojen määrillä. Se on yksi niistä EU-ytimistä joissa SDP haluaa meidän ehdottomasti olevan mukana.

Äänestä
  • Variksetkin nauraa Suomen EU-ytimelle, olis viisaita niinku Ruotalaiset ja Norjalaiset jotka ymmärtää pysyä ytimen ulkopuolella.

    Äänestä

Urpilaiselle senkuin perä ja pohkeet leviää joka kuukausi. Menisi nyt tekemään niitä pentuja, että oma isänsäkin pääsisi lopulta vaariksi. Niinkuin on lehdissä sanonut haluavansa.

Urpilainen hullu, lisääntymisiässä oleva blondi, lykkää vuoden toisensa perästä asiaa. Eikä mene reilusti panettamaan miehellänsä itseänsä paksuksi.

Äänestä
  • Voin minäkin panna!

    Äänestä

Voi viddu noita pakolaislistauksia.

Olkoon vaan epävirallisia EU-listoja, mutta 20.000 pakolaista vuosittain Suomeen on aivan karmea kuorma.

Äänestä
  • Suomi voisi ottaa niistä 200 älykkyystestissä parhaiten pärjännyttä

    Äänestä

  • mielipiteeni! kirjoitti:

    Suomi voisi ottaa niistä 200 älykkyystestissä parhaiten pärjännyttä

    EU kehittänyt uuden kaavan mamujen vastaanottoon!Esim Suomi on euroopassa sijalla kaksi tarkoittaa että valmiutemme ja sietokykymme on ottaa tuo 20 000 luku,kirjoitustaidotonta,työhalutonta loisimaan veronmaksajien elätteinä!Saksan sietokyky on arvioitu 5000 rikastajaa vuodessa!!Kyllä nyt otti Suomen ohrakyrsä!!!Pahinta tässä on se että tämä on totta!!

    Äänestä

Jollei Helsingin kaupunginvaltuustoon tule vähintään 76%:n PerusSuomalais-enemmistöä, menetämme Pääkaupunkimme islamisteille seuraavan kolmen vuoden aikana.

Jollei hallitusta saada kaadettua, ja miehitettyä PerusSuomalaisilla ensi vuoden alkuun mennessä, on Suomen loru vapaana demokraattisena tasavaltana loppu.
Nyt on valinnan hetki; Islam vai kristillisiin arvoihin perustuva vapaa demokraattinen kansanvalta.

Äänestä

> Nyt on valinnan hetki; Islam vai kristillisiin arvoihin perustuva vapaa demokraattinen kansanvalta.

Paha valinta on. Tuo muslimiuskonto vaikuttaa hyvin elinvoimaiselta ja voimakkaalta liikkeltä.

Kukaan ei nykyään uskalla asettua poikkiteloin muslimeja vastaan, se on henki poissa heti, tai alkaa salaiset pommit paukkua.

Vois melkeen antaa periksi tämän heikoksi ja elinvoimattomaksi osoittautuneen Kristinuskon kanssa. Alkas vaan vähitellen opiskella Koraania ja menis mukaan tuohon voittajien uskontoon.

Äänestä

Musuksi itsekin;
Ymmärrän avuttomuuden-tunteesi. Näinhän varmasti suurin osa suomalaisista ajattelee. Islam voimakkaasti väkivaltaisena oppirakenteena voittaa alaa kaikkialla kulttuuri-marxilaisessa uskonnottomassa lännessä. Emme mahda diktatooriselle ja imperialistiselle voimalle mitään, yksittäisinä kansalaisina, koska valtaapitävä eliittimme suosii tätä "vähemmistökulttuuria" turvaten sen valta-aseman uskonnonvapauslakiin nojaten.

Islam ei tunnusta demokratiaa, tasa-arvoa, eikä yksilön vapautta, jotka ovat olleet pohjana länsimaisen yhteiskuntajärjestelmän kehittymiselle jo viimeiset 2000 vuotta. Nyt yht'äkkiä viimeisen 30-vuoden aikana maanosamme on joutunut islamilaisen invaasion kohteeksi maahanmuuton nimikkeen alla. Meidän eurooppalaisten sisäänrakennettu käsitys "lähimmäisen-rakkaudesta" on avannut ovet meille vieraan väkivalta-ideologian maahantunkeutumiselle. Nyt kansalaiset alkavat ymmärtää tapahtuneen virheen, mutta meitä hallitseva valta-eliitti tuomitsee yhä sellaiset äänenpainot rasismiksi.

Nostammeko todellakin kädet ylös ja alistumme sharia-lain alle vihan, koston, ja tuomion ideologian kannattajiksi, vai nousemmeko puolustamaan kulttuuriamme lähimmäisenrakkauden, anteeksiantamuksen, ja oikeudenmukaisuuden turvaamiseksi? Emme varmasti voi turvata eurooppalaista demokratiaa alistumalla vihamielisen ideologian tahtoon, vaan silloin meistä on löydyttävä henkeä nousta selkeästi sitä vastaan. Islam saa voimansa uskonnollisesta hurmoksesta, eikä sellainen sovi meille. Järki on pelkkää punavihreää suvaitsevaisuutta, joten sekin johtaa samaan lopputulokseen. Pelkkä puhe ei siis riitä. Mitkä olisivat sitten ne "humaanit" teot joilla voisimme poistaa maanosaamme valloittavan imperialistisen väkivalta-ideologian?

Äänestä
  • Tyhjiö täyttyy aina jollakin, ja nyt tulee islam!Ssuomalaisilta on hukassa "kaikki". Suomi on hyljännyt Jumalansa, joka auttoi sitä sodissa...antoi meille itsenäisen maan.....Nyt kun usko JUmalaan on hävitetty ei meillä ole mitään millä itseämme puolustaa! Suomi herää jo hulluudestasi, aina voi ottaa uuden kurssin...kompassina JUmalan Sana.....se ohjaa meidät turvallisille vesille.

    Äänestä

>EU kehittänyt uuden kaavan mamujen vastaanottoon!Esim Suomi
>on euroopassa sijalla kaksi tarkoittaa että valmiutemme ja sietokykymme
>on ottaa tuo 20 000 luku

EU-Liittovaltion osavaltiona Suomelta ja suomalaisilta ei kysytä enää yhtään mitään. Kun EU näyttää jo päättäneen alkaa ottaa 241.000 pakolaista vuosittain, niin nuo jaetaan sitten jonkin laskukaavan mukaan eri Euromaille.

Suomelle niitä määrätään tulevaksi 20.000 henkeä vuodessa, koska täällä harvaan asutussa maasssa on tilaa.

Suomenkielinen kantaväestö omine kristinuskoineen, alkaa jäädä tuossa muslimitulokkaiden myllerryksessä 10..20 vuodessa jo pahasti alakynteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onko Totta ????????? kirjoitti:

Vaatiiko Urpiloinen todellakin julkistamaan kaikki jotka elävät toisten siivellä, mm. koti- ja ulkolaiset elätit ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu