''''' ne ei osaa mitään:
http://www.talouselama.fi/uutiset/nyt kreikassa pettivat spermapankitkin/a2157728
http://www.talouselama.fi/uutiset/nyt kreikassa pettivat spermapankitkin/a2157728
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Sääli, juuri tuolla alalla kun tunnetusti voi pienellä panoksella saada isoja aikaan ilman suuria pääomia ja vieläpä kouluttamattomalla työvoimalla.
Eräs jenkki, aikoinaan kuuluisa koelentäjä muistaakseni sanoi jotakin sellaista että ihminen on huokein hienomekaaninen laite jota kouluttamaton työvoima pystyy tuottamaan.
Kaikki tumputtajatkin saavat aitoa ilmaseksiä, konkassa olevat ammattilaiset ovat ruvenneet antamaan ilmaseksi saadakseen jotain lämmintä sisäänsä
Miksi Kreikkaan ei tuoda spermaa pohjoismaista? Tanskasta saa halpaa ja hyvinkoulutettua spermaa. Pelkäävätkö kreikkalaiset että he eivät enää näyttäisi arabeilta jos pohjoismaistuisvat?
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11071031
Kreikan spermapankissa, kuten muidenkin maiden spermapankeissa on jo vuosikymmeniä käytetty KOSHER spermaa.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10741605#comment-55878780
Juutalaista eugeniikkaa tämäkin.
http://www.iltalehti.fi/hullumaailma/2012040915427768_hu.shtml
Englannissa juutalaismiehellä 600 lasta
Maanantai 9.4.2012 klo 17.40
Hedelmällisyysklinikkaa pyörittänyt juutalainen mies käytti hoidoissa omaa spermaansa.
http://en.wikipedia.org/wiki/Eva_Ibbotson
Eva Ibbotson was born Maria Charlotte Michelle Wiesner in Vienna, Austria in 1925 to non-practising Jewish parents. Her father, Berthold Wiesner, was a controversial physician who pioneered human infertility treatment, recently found that he was actually the father of maybe 600 of the children his clinic helped to born
Montako vastaavaa jutskumengelen pyörittämää hedelmällisyysklinikkaa maailmassa toimii samalla tavalla?
En näe mitään erityisen pahaa siinä että Wiesner teki parisataa huippuälykästä pentua. Tilastollisesti olisi ollut melko epätodennäköistä että hänen lapsensa olisivat vahingossa menneet toistensa kanssa naimisiin ja tehneet sisäsiittoisia lapsia.
http://www.telvis.fi/filmiopas/elokuvat/27729/brasilian pojat/
Olivier on natsirikollisten metsästäjä Ezra Lieberman, joka pääsee pahamaineisen Josef Mengelen jäljille. Hyvä niin, sillä tohtori Mengele kehittelee Paraguayssa uutta Hitler-rotua. 70-luvun leffan uhkaava tunnelma miellyttää, mutta tarinan epäuskottavuudet häiritsevät jopa näinä klooniaikoina.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2130814/The-man-fathered-1-000-children-Theyre-middle-class-living-Britain--idea-extraordinary-story-surrounding-birth.html
'My father had a first-class brain. He was a very clever, mercurial character to whom science was the be all and end all. I don't think he set out to be a kind of Genghis Khan, siring thousands of children'
Niinpä, mistäs sen tietää.
Mitä älykästä on tuhansia vuosia vanhassa pippelinsilpomiskulttuurissa?
selvii kun naapurissas ukko huutaa tolpan nokassa aamuin illoin ja joudut sen lystin maksamaan.
Ei mitään!
"Kreikan Sperma pankkikin nurin?"
Onko siellä mällit pitkin lattioita
Ei hätää. Jutta on ottanut asian hoitaakseen. Hän lypsää Jyrkin tuottamista mamuista mehut irti ja lähettää "jugurtit" pakasteena Kreikkaan.
Osaako Jutta käyttää konetta, vai suorittaako vanhan ajan käsinlypsyn?
Selvästi rikollista toimintaa
nyhtää toisilta jäsenvaltioilta fyrkat ja vaikka ovat aivan pa niin osaavat esittää tyhmemmille mitenkä kannattavaa sinne on lainata rahaa jota ei ole vaan tyhmät ottavat itselleen velkaa ja näkevät päiväunia fantastisista tuotoista.
Kreikkalainen pikaravintola taas on sellainen että maksaa pitää heti ovella sisään astumisen jälkeen tai muuten henkilökunta ei saa palkkojaan. Maksun vastaanottamisen jälkeen henkilökunta menee lakkoon ja alkaa moittia suomalaista ruokaa.
Tilauksen asiakas voi tehdä, mutta sen toimittamiseen voi kulua 30 vuotta ja lopulta asiakas saa vain puolet siitä mitä tilaa, jos sitäkään koska maksettu tilaus on "annettu anteeksi".
Kuinkas tällaiselle pankille maksetaan sitä pankkitukea? Taitaa olla vähän vaikea väkisin vaatimaa Suomalaisilta, että nyt on pakko osallistua talkoisiin.
Miksi tästä nyt tulee jokin ongelma? Suomen mustalaiset ovat maailma sisäsiittoisinta porukkaa ja se on tähän mennessä ollut ihan ok. Ainakin päättäjien mielestä. Ne ovat kaikki serkkuja toisilleen.
Mengele oli juutalainen
Khazaarit olivat peeniksenpalvojia, kääntyivät sittemmin juutiloisuuteen, nyt hallitsevat Läntistä maailmaa suvereenisti.