Joku kirjoitti tuolla vankeinhoito-osastolla, että laamanen olisi nyt saanut vankilan suihkussa kunnon kuurauksen. onko tästä enempää tietoa, haluaisin herkutella yksityiskohdilla. laamanen herättä minussa suuren sadistin.
laamasta hakattu vankilassa?
16
416
Vastaukset
- Roskasakkia
Sinusta on siis aivan oikein käyttää väkivaltaa sellaista ihmistä vastaan jota inhoat.
Pidät sitten varmaan oikeana sitäkin kun Laamanen käytti väkivaltaa Eerikaa kohtaan.
Samaa roskasakkia te molemmat.- rupinenä
Ero siinä, että pikkutyttö ei voi puolustautua hullua läskimooses akkaa vastaan, mutta hullu läskimooses (laamanen) voi ainakin teoriassa pistää hanttiin , jos joku tulee kouluttamaan vankilan pesutiloissa.
- whitetrashh
Laittamattomasti sanottu.
- Roskasakkia
rupinenä kirjoitti:
Ero siinä, että pikkutyttö ei voi puolustautua hullua läskimooses akkaa vastaan, mutta hullu läskimooses (laamanen) voi ainakin teoriassa pistää hanttiin , jos joku tulee kouluttamaan vankilan pesutiloissa.
Kyllä se pikkutyttökin teoriassa voi puolustautua.
Selitä mitä selität, samaa roskasakkia te molemmat. - oikein!
Roskasakkia kirjoitti:
Kyllä se pikkutyttökin teoriassa voi puolustautua.
Selitä mitä selität, samaa roskasakkia te molemmat.Siis mitä! miten Erika olis voinut puolustautua tuota hullua murhaajaa vastaan! Ihan oikein jos on hakattu toivottavasti saa vielä kovemmin selkäänsä niin tietää mitä on tehnyt!
- Roskasakkia
oikein! kirjoitti:
Siis mitä! miten Erika olis voinut puolustautua tuota hullua murhaajaa vastaan! Ihan oikein jos on hakattu toivottavasti saa vielä kovemmin selkäänsä niin tietää mitä on tehnyt!
Jos Laamanen pystyy puolustautumaan niin ei saa selkäänsä. Jos ei pysty niin sittenhän on kuin Eerika. Joten väkivallan toivominen puolustuskyvyttömälle on roskasakin toiveita.
- Laittaisivat
laamasen ja auerskan samaan selliin, saisivat viihdyttää toisiaan.
- kannattaja
Kannatetaan
- Hymy-huuli4
Hyvä,hyvä ja jos vielä laitetaan se myrkky hoitsu niin juhlat sen kuin paranee.
- MatsDumell
Yhtä suuria, ellei suurempiakin ammimaisia sadisteja on Suomen lastenkodit täynnä jossa mattoterapia johon Eerika kuoli on yleisessä käytössä: http://www.adressit.com/mattoterapia_lopetettava_suomen_lastenkodeissa
- lentävämatto......
"Surmayönä Eerikan isä ja lapsen äitipuoli yhdessä tukehduttivat lapsen mattoterapiaa käyttäen kuoliaaksi"
Kyseessä kylläkin oli lapsen kädet sidottu nippusiteillä selän taakse ja lapsi kääritty lopuksi pressuun. Hengitystiet oli myös tukittu. Kyseessä on murha, ei mattoterapia!
MATTOTERAPIA: lapsi kieritellään maton sisään ja aikuinen istuu päällä. Kyseinen toimenpide kesstää muutaman minuutin. Lapsen pää on matosta ulkona ja voi hengittää vapaasti !
- Saastaa
Jostain syystä en tunne säälin häivää, jos tuo hakkausjuttu pitää paikkansa.
Lastenmurhaajat ovat todellakin vankilan pohjasakkaa ja ansaitsevat kurituksensa. - Sanon vaan
Onko teille tullut mieleen, että Laamasella on 5 lasta? Vasta syntynyt vauvakin voi joskus etsiä netistä tietoa äidistään. Onko ihan pakko kirjoittaa törkeyksiä? Yleensäkin nämä Eerikin murhalla herkuttelut alkavat vaikuttaa nekrofilialta. Täytyy tosiaan toivoa että sillä äänekkäimmällä porukalla ei kellään ole eikä tule olemaan omia lapsia!
- 8+5
Kaikki lapset ovat katkaisseet välit äitiinsä. Toivon, että tämä nuorimmainen saa hyvän kodin ja ehkä hänellä on mahdollisuus joskus tutustua muihin sisaruksiinsa, jotka voivat valoittaa asiaa.
Lapsi, joka noin pienenä huostaanotetaan hyvään perheeseen, ei myöhemmin nakkaa paskaakaan omasta bioilogisesta äidistään ja hänestä kirjoitetuista jutuista, kun tietää tapahtuneen.- vihaajat
Ja sinullako on kokemusta? Kuka on äitisi?
- on se kauheeta
kauheeta, kertakaikkiaan aivan hirveetä....
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4376200- 875490
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest514487- 834023
- 544006
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse33626SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933559Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1233287Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713261- 432309