Minä haastan

Väinö - Setä Singaporesta

Olen moninkerainen AGV:n mestari kreikkalaisessa alastonpainissa. Olen siis selättänyt jokaisen AGV:n jäsenen!
Kaipaan uusia haasteita. Niinpä jokainen tämän lukenut arjalainen mies rohkaiskoon mielensä ja ottakoon yhteyttä. Katsotaan, onko kenestäkään minun selättäjäkseni. Toisin sanoen, jos rohkeus riittää niin vaatteet pois ja painiksi Ja rankan painin päälle häviäjä tarjoaa voittajalle tuopin Urho-olutta!
Voimaa Kalevalasta!

3

326

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Börje Sahlsröm

      Onko kyse jostain ikivanhojen tapojen seuraamisesta?

      • anustappi_

        Voittaja saa "tuikata" häviäjää anukseen kunnon km-perinteiden mukaisesti. Ihan niinkuin ruskeassa talossa.

        ohhhhohohoh !


      • Raunistulan rahtari
        anustappi_ kirjoitti:

        Voittaja saa "tuikata" häviäjää anukseen kunnon km-perinteiden mukaisesti. Ihan niinkuin ruskeassa talossa.

        ohhhhohohoh !

        Pihtipolvet ja lättäjalat eivät voi selittää 100% huonoa kävelyä joka näyttää jo ahtisaarimaiselta pingviinivaappukävelyltä.
        Kävelytyylistä arvioiden eräs talkkari on ollut viime aikoina se hävinnyt osapuoli painiotteluissa. Luulen, että jokin syy-yhteys huonoon kävelyyn on hävityt painiottelut.
        Lisäksi tuotakoon esille, että alan porukoissa arvellaan häviöiden olevan tahallisia. Että sellainen mies?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksköhän mä oon tuolla

      Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup
      Ikävä
      32
      3201
    2. Rakastan sinua

      Kohta sanon tämän livenä, älä pelästy.
      Ikävä
      148
      2223
    3. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      12
      1737
    4. Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TARINALTA ISOISÄSTÄ, JOLLA ON PARTA

      Pinnalliset käsitykset korkeammasta Todellisuudesta Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TAR
      Hindulaisuus
      388
      1230
    5. J miehestä oikeaa

      Nimeä ei voi tänne julkaista mutta kannattaa olla varuillaan jos ”aistit” auki t nainen
      Ikävä
      103
      1218
    6. Tiedätkö miten pahalta tuntui

      Kun vetäydyit? Ei kuukausiksi vaan vuosiksi.
      Ikävä
      67
      1215
    7. Se meidän sydänyhteys

      Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi
      Ikävä
      62
      1145
    8. Epäiletkö että kaivattusi

      On tai on ollut ihastunut sinuun?
      Ikävä
      80
      1103
    9. Vanhemmalle naiselle

      Juhannussauna on lämpiämässä. 🌿🥵💦
      Ikävä
      62
      1079
    10. Onko Lahdessa juhannuskokkoa?

      Entä vähän kauempana?
      Lahti
      2
      851
    Aihe