Siis oon nyt alkanu kelaa ku moni aktiivisessa seksielämässä oleva kaveri ajelee alapäänsä ihan karvattomaks. Oon kans ite vetäny parikin kertaa mutta musta jotenki ällöttävää... Tai en tiedä. Jotenki tulee mielee joku pikku lapsen karvaton pillu, sori nyt. Nii et tykkääks jätkät sit _täysin_ karvattomasta enemmän, kun esim. tarkasti siistitystä? Itse meinaa tykkään jättää sellasen pienen tupsun... no en tiedä. Mielipiteitä? :)
mielipiteet alapään karvoista
shandom
151713
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
karvotusta löytyä. Esiteineille kuuluu posliinit, ei muille. Ei nyt hirveetä pehkoakaan kyllä, mutta sopivasti.
no kaikki miten haluaa, ite pidän posliinista koska en halua karvoja suuhun ;p
Ei sellainen karvapehko ole kovin mukava .. :D
Mä tykkään just tupsusta. :))
Kun luet näit vastauksii, niin ota huomioon, et (aiemman kokemuksen perusteel) nää poikaset ei tiiä kuin kaks vaihtoehtoo: täysposliini ja hervoton pehko. Ne ei kai oo vielä kuullu "siistimisestä" tai mistään välimuodoista.
ja samaa mieltä myös vähän alempana "tyttömörkö"n kohdalla...
Mitäs sitte vaikka tulee mieleen nuoren tytön pillu jolla ei viellä ole karvoja... Mut btw kyllä karvaton on ehdottomasti paras. Jos jätkä sanoo että tykkää karvasesta pillusta, niin valehtelee.
nätisti trimmattuna mulle.
hei
Että tykkään luomusta, siis niin kun luontoäiti on sen tarkoittanut. Enkä valehtele. Se vain on seksikkäämpi ja piste. Eikä tule karvoja suuhun kielittäessä kun levittää peukaloilla häppäreitä ja mitäpä tuo haitannee vaikka tuliskin, nielee pois, saapahan siinä kuitua, sehän on tärkeetä.
Jotenkin tuntuu että nuo posliini-pillun kannattajat on sillai vähän piilo-pedofiilejä, saavat kiksejä siitä että saavat nussia niinku pikkutyttöö.
En oo ikinä tajunnu tota "tulee karvoja suuhun" -juttua... Monet puolustautuu sillä. Ette vaan osaa käyttää pinppii oikein lol! Edellinen antoi loistavan (oikeastaan itsestäänselvän) vinkin. Ai niin, eihän ne pornoleffoissa näytä semmosii pikkuseikkoja... Lihaan kiinni vaan haukkaamaan.
Ei ne karvat oo mitään irtokarvaa. Vai irtooko teidän omat karvat muka jo pelkästä koskettelusta?
Ei se ole sama asia kuin nuoleskella hiusharjaa joka on täynnä irronneita hiuksia. Jos semmoista nuolette, niin sitten ymmärrän, että karvoja tosiaan voi tulla suuhun.
Mulla itellä on poikan posliini ja tytöt on tykännyt ja tykkään tytöistä jolla on posliini onhan se jo puhtaudenkin kannalta kivempi.
Itse en tykkää yhtää ajella kaikki karvoja (enkä teekkän niin. kerran testasin ja se riitti.) Ensinnäkin sitä joutuu ajaa melkeen jokapäivä ja pistelee . Ihan yhtä puhtaana voi alapään pitää vaikka karvoja olisi, hei haloo!
ja "karvoja suuhun" juttu on musta niin, että jos yks karva sattuu irtoomaan tyyliin niin mitä haittaa :o ei niitä karvoja hulluna tarvii nuolla .. ;>
(tyttö olen, jos ei vielä joku tajunnut..)
Ei sitä joka päivä jaksa ajaa, ja se on muutenki aika hankalahkoa ainaki mulle
Vahaaminen auttaa niin ei tarvii kuin kerran pari viikossa tai ainakaan mulla. ;)