Amerikkalaisneurologi päättelee, että äkillisesti lisääntyneet GBS-sairauden aiheuttamat kuolemat johtuvat sikainfluenssarokotteesta.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1206807/Swine-flu-jab-link-killer-nerve-disease-Leaked-letter-reveals-concern-neurologists-25-deaths-America.html
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1206807/Swine-flu-jab-link-killer-nerve-disease-Leaked-letter-reveals-concern-neurologists-25-deaths-America.html
Vastaukset 16
Vanhimmat
ON TEHTY TAPPAMAAN,EIKÄ SUINKAAN PARANTAMAAN..
JA SUOMI PÄHKÄILEE VIELÄKIN PITÄSKÖ LAPSILLA TESTATA MOISTA MYRKKYÄ..!!!!
http://nwohavaintoja.blogspot.com/
Tuli juuri jenkkien StarNews ohjelmassa haastattelu englantilaisen Oxford yliopiston tekemästä tutkimuksesta, jonka mukaan Suomeenkin tilatut rokotteet ovat vaarallisia lapsille ja niiden sivuvaikutukset ovat paljon pahempi asia kuin itse virus.
Mikä helv... teitä siellä Suomessa vaivaa kun olette antaneet tilata rokotetta joka on edellisen lisäksi;
a. sellaisen firman tekemä, jolla on suora yhteys viruksen VALMISTAMISEEN !?
b. rokote jota ei ole ihmisillä edes testattu ... omat lapsenne aiotte antaa koekaniineiksi, niinkö?
Lukekaa hyvät lukutaitoiset (?) mitä asiasta todella tiedetään:http://www.comwest.fi/fi/uutisia/sikainfluenssa.html
ja tässä vähän lisää purtavaa eräältä asiaan perehtyneeltä;
...Kannattaa perehtyä myös virallisen infon taakse ja miettiä omalta osaltaan,
haluaako vastustaa mahdollista pakkorokottamista sikainfluenssaa vastaan, ja
haluaako itse kieltäytyä rokotuksista. Nämä jutut ovat internetistä, mutta
myös Suomessa tulisi nostaa kansanliike mahdollisia pakkotoimia vastaan, ja
painostaa kansanedustajia jne. USA:ssa aiotaan käytännössä kaikille antaa 3
rokotetta, 1 normaaliin sesonkiflunssaan, ja 2 sikainfluenssaan. Suomi on jo
tehnyt sopimuksia rokotteiden ostosta, aikomuksena saada 2 rokotetta
kaikille kansalaisille.
Itävaltalainen maailman lehdille juttuja tehnyt tiedetoimittaja Jane
Burgermeister on tehnyt rikosilmoituksen WHO:ta, YK:ta, Baxteria ynnä muita
vastaan ihmisten terveyden vaarantamisesta sikainfluenssarokotteella. (ja
sai potkut työstään seurauksena) Jane Burgermeisterin toiminta on saanut
julkisuutta asialle, ja on todella kunnioitettavaa kansalaisaktiivisuutta.
Jopa Itävallan terveysministeri voi joutua syytteeseen. Valitettavasti häntä
on jo ehditty sabotoida esim. blogisivujensa hyökkäyksillä ja dokumenttien
"korjauksilla".
Rokotteet voivat olla vaarallisia monestakin syystä ja aiheuttaa
terveydellistä vahinkoa, jopa kuolemia. Väitetään myös, että takana on
todella likaista peliä, ja jopa että rokotteessa asennetaan samalla
mikrosiru. Väitetään myös, että Baxter ja Avir lääkefirmat ovat tahallaan
kehittäneet ja levittäneet virusta kansanmurhan aikaansaamiseksi
bioterrorismilla.
Muitakin kauhuskenaario väitteitä on esitetty viruksen ja
rokotuksen vaikutuksista ja levittämisestä, kuten että ensin levitettäisiin
ilmasta kemikaaleja.
Baxter lääkefirma oli hakenut patenttia sikainfluenssarokotukselle jo 2008
ja sai sen kuukausi ennen kuin kyseinen virus ensi kertaa tavattiin Meksikossa. "Sattumalta" Baxterilla on yksi tehdas Meksikossa juuri alueella, jossa virus tavattiin. Baxterin laboratorio Itävallassa lähetti tammikuussa 2009 "erehdyksessä" 16 laboratoriolle 4 maassa tavallisen flunssarokotteen tilalla 72 kiloa yhdistelmärokotetta, jossa oli elävää lintuinfluenssavirusta. Sillä rokotetut fretit (pikkujyrsijöitä) kuolivat.
Ainetta on kutsuttu bio-aseeksi ja se oli vaarassa aiheuttaa myös ihmisille pandemian.
Mikään taho ei ole vaatinut Baxterille mitään rangaistusta.
Vain Jane Burgermeister on tehnyt siitä rikosilmoituksen.
Tämän H1N1 viruksen DNA on sekoitus kolmesta eri kannasta, lintu- sika- ja ihmisviruksesta, jonka käytännössä pitäisi olla mahdotonta, eli antaa indikaation että se on keinotekoisesti valmistettu.
Tamiflu-lääke ei auta lintu-eikä sikainfluenssaan, vaan päin vastoin alentamalla kuumetta sallii virusten vain lisääntyä.
Mutta joku ansaitsee paljon rahaa tällä lääkkeellä samoin kuin rokotteella. WHO julisti pandemian tasolle 6 kesäkuussa. Sen jälkeen on WHO:n päätettävissä mahdollisista torjuntatoimenpiteistä, kuten esimerkiksi (pakko)rokottamisista (ainakin USA:ssa viranomaiset voisivat ottaa käyttöön poikkeuslait).
Tässä joitakin linkkejä asiasta sekä liitteenä myös muistioni David Icken radiohaastattelusta 31.7.09 koskien sikainfluenssaa.
Lääkäri Rima Lainbow puhuu alla olevalla youtuben videolla, että WHO on harkitsemassa H1N1 pandemian vuoksi ihmisten pakkorokottamista, ja kaikkien 194 jäsenvaltioiden, Suomi mukaanluettuna, tulee noudattaa määräyksiä.
Jos rokottamisesta kieltäytyy, voi joutua pakkotoimenpiteisiin (karanteeniin jne). USA:ssa on jo paljon vastustusta ja rokotuksiin.
Rokotetta ei ole testattu kuten normaali käytäntö vaatisi, vaan kansalaiset joutuvat taas koekaniineiksi. Edellisen sikainfluenssarokotteen vuoksi vuonna 1976 USA:ssa kuoli 25 ihmistä, ja satoja vammautui, ja rokotuskampanja keskeytettiin. Nyt on jo ihmisryhmiä otettu koekaniineiksi tälle uudelle sikainfluenssarokotteelle, mm. Suomessa lapset ja USA:ssa useita ryhmiä.
50 dialyysipotilasta kuoli vuonna 2001 Baxterin valmistaman rokotteen antamisen jälkeen.
http://comwest.fi/fi/uutisia/sikainfluenssa.html
alkaa lasten tappaminen...
Amerikkalaisen Baxter-lääkeyhtiön itävaltalainen toimipiste toimitti viime joulukuussa neljään Euroopan maahan elävällä lintuinfluenssaviruksella, H5N1:llä, saastunutta influenssavalmistetta. Saastunta paljastui sattumalta, kun tšekkiläinen alihankkija testasi rokotetta hillereillä, jotka kuolivat saatuaan rokotetta. Baxter on yksi aseeksi luokiteltavan H5N1 virus -rokotteen valmistajista. Saastunutta rokotetta lähetettiin Itävaltaan, Saksaan, Tšekkeihin ja Sloveniaan. H5N1-viruksella on noin 60 %:n kuolleisuus..
Itävaltalainen toimittaja Jane Bürgermeister ja kanadalainen lääkäri ja kirjailija Ghislaine Lanctôt ovat vakuuttuneita siitä, että maailmalla leviävä sikainfluenssa on laboratoriossa kehitetty joukkomurhaan suunniteltu bioase. Bürgermeisterin keräämien todisteiden mukaan kansainvälisesti toimivat rikolliset haluavat toteuttaa joukkomurhan maailman ihmisiä vastaan vapauttamalla tappavan influenssaviruksen, jota seuraisivat pakolliset rokotukset. Bürgermeisterin syytelistaan kuuluu tällä hetkellä edustajia muun muassa lääkeyhtiöistä, Maailman terveysjärjestö WHO:sta, YK:sta ja Rockefeller-suvusta. Lanctôt ilmoitti 2.7.2009 olevansa vakuuttunut, että edellämainitut tahot haluavat joukkomurhaa. Bürgermeisterin ja Lanctôtin mukaan tavoite on viimeistellä Uusi maailmanjärjestys, NWO, jota mainitut tahot ovat jo vuosikymmeniä tavoitelleet.
Bürgermeister ei ole tyytynyt pelkästään puhumaan väitteistään. 8.4.2009 Bürgermeister haastoi Baxter- ja Avir-lääkeyhtiöt oikeuteen, koska aikaisemmin alkuvuodesta Baxter levitti lintuinfluessaviruksella saastunutta rokotevalmistetta Eurooppaan. 10.6.2009 Bürgermeister jätti Itävallassa Yhdysvaltain FBI:lle rikosilmoituksen, jossa nimeää useita valtioiden ja kansainvälisten organisaatioiden johtajia ja päälliköitä. Bürgermeisterin todisteet (134 sivua) ovat kokonaisuudessaan luettavissa tästä PDF-tiedostona. Erityistä huomiota Bürgermeister pyytää kiinnittämään maailman rikkaimpien Rockefeller- ja Rothschild-sukujen taloudellisiin kytköksiin WHO:n, YK:n, EU:n, pankkien, mediajättien ja erityisesti kansainvälisten pankkien välillä. “Motivaatio rikokselle on klassinen ryöstö, jota seuraa murha. Tosin tällä kertaa laajuus ja tapa ovat uusia historiassa”, luonnehtii Bürgermeister syytepaperissaan. Bürgermeister perustaa todisteensa lukuisiin vuosien varrella tehtyihin kansallisiin ja kansainvälisiin laki- ja säädösmuunnoksiin, jotka hänen mielestään vahvasti osoittavat selkeän valmistautumisen joukkokuolemiin.
Puolustusvoimat voisi tarjota apuaan, jotta kaikki ensisijaiset saadaan ripeästi rokotettua.
ALATTEKSTE JO TAJUAMAAN MIKÄ JA MITÄ SIKAINFLUENSSA ROKOITTEINEEN PÄIVINEEN ON..!!!!
BIOASE MAAILMAN YLIKANSOITUKSEN VÄHENTÄMISEKSI..!!!
http://fi.wikipedia.org/wiki/Espanjantauti
HÖÖÖÖÖÖRRHÖ! Teidän salaliittohörhöjen mukaan rokote tappaa 5-10 vuoden päästä. VIIDEN VIIVA KYMMENEN! Nyt tappava tauti on ilmennyt parissa päivässä, joten sitä EI OLE tietoisesti laitettu rokotteeseen, koska sehän pelottaa rokotteen ottajat pois.
Tuo sikaflunssi on ehkä humanoidien työtä (tai ihmisten luomus ) erikoinen rakenne sillä kuulemma on ?
Aina silloin ja tällöin nuo humanoidit testaavat ihmisten reaktioita johonkin juttuun , Jeesuskin oli heikäläisiä, joten alkuperäisiä luojiamme ovatkin oikeastaan nuo humanoidit .
HULLUT...!!!!!
Tuossa lehtijutussa puhutaan vanhasta rokotteesta. Eihän tätä sikainfluenssaa vastaan edes ole ketään vielä rokotettu.
40 miljoonaa amerikkalaista rokotettiin 70-luvulla. 25 kuoli johonkin. Ei voitu osoittaa että kuolemat johtuivat rokotteesta, mutta on kyllä mahdollista.
1 kahdesta miljoonasta rokotetusta kuoli. Harvinaisempaa kuin salamanisku.
LAPSILLA
http://ekebodesign.eu/blog/index.php/2009/08/05/miksi-en-aio-ottaa-sikainfluenssarokotetta/
rokotteita testauttaa . Voi pojat ja tytöt kansan urhokkaan ,Annetaan vaikka lastemme henki ,Emme päättäjinä vastaa seurauksista. Kun yhdessä toisiamme ,me päättäjät suojelemme ??? --Pääasia nuoleskelu vaihteeksi Bryssellin suuntaan ,
slurps