Maahanmuutto- ja eurooppaministeri Astrid Thors (r.) on joutunut sulkemaan nettisivujensa vieraskirjan törkyviestien vuoksi.
http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/77623-astrid-thorsille-satoi-torkya-sulki-vieraskirjansa
Astrid Thorsille satoi törkyä - sulki vieraskirjansa
10
362
Vastaukset
- pakko myöntää
Thors on kyllä kaiken saamansa haukun ja törkyn ansainnut moninkertaisesti
- .
Timo Soini huolestui: “Sana kiirii”
Soini kysyy, onko hallitus suoranaisesti houkutellut perusteettomia turvpaikanhakijoita Suomeen?
http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/77651-timo-soini-huolissaan-“sana-kiirii”
http://timosoini.fi/ploki/
- :))))
Thors ajoi jo europarlamentarissa Suomen liittämistä Somaliaan. "Suomi somalialaisille" ja "Somali voittaa aina" ovat Thorsin lanseeraamia sloganeja.
http://hiki.pedia.ws/wiki/Astrid_Thors - toistoa..
ollut jo aikaa sitten palstalla, ihme apinointia.
- ###
Ehkä kaikki ei vietä aikaansa aamusta iltaan kyseisellä palstalla.
ELI HANKI ELÄMÄ! - 434+9
Mitä väliä,Thorssista riittää juttua onhan se niin pätevä kusettaja.
- hälvette
Sulkis tämä torso myös rajat yhtä innokkaasti,eikö sitä vois lähettää jonnekkin
timpuktuun lähetystyöntekijäksi, auttamaan konkreettisesti paikan päälle,kun tuota
auttamisen halua tuntuu riittävän.Ruotsalaisia emme ole emmekä ruotsaisiksi tule,
siis olkaamme SUOMALAISIA!!!!!!!!!!!- toinen ämmä
Thors on kieltämättä tällä hetkellä pahin syöpäläinen Suomelle. Hän on ansainnut kaiken sen suomalaisten kaunan, jota häntä kohtaan osoitetaan. Elämme yhtä vaarallista aikaa kuin ennen sotiamme, joista ajoista näillä ämmillä ei ole omakohtaista kokemusta. Meitä uhkaa hivuttava vaara, mikä tulee nyt paljon kauempaa kuin vaara kolmekymmentä luvulla.
Onko nämä suomensyöjät syntyneet jo kultalusikka suussa, kuten sanotaan, koska heillä ei näytä olevan mitään käsitystä missä mennään.
- jota tuo OLIO
on ITSE suoltanut kaiken aikaa suomalaista maata ja kansaa vastaan.
Suomi tarjoaa heinäsirkkaparvien tavoin reissaaville sossuturisteille MAJOITUKSEN, RUOAN ja RAHAA enemmän kuin missään muualla euroopassa. Ja jopa tuplasti sen mitä toiseksi avokätisimmässä maassa.
Siitä huolimatta loiseläjä-politiikot hokevat rehvakkaasti valheitaan joissa toistelevat että kaikkea pitäisi antaa vielä paljon lisää, että päästäisiin lähelle eurooppalaista keskitasoa. Joko näillä hyypiöillä tietotaso maahanmuutto-asioista on aivan olematon, tai sitten he aivan tarkoituksella pyrkivät verorahojen mahdollisimman tehokkaaseen hävittämiseen jakamalla ne rahanhimoisille mamuille.
Koska he tuhlaavat kaiken aikansa maahanmuuttajien hyysäämiseen, niin en usko ensimmäisen vaihtoehdon olevan todennäköinen. - hiiri kissalle räätä
Tietävät, että kun KOmeat Tummat Lihaksikkaat Maahanmuuttaja MIehet Tulleet Meille Suomeen. Niin Heidän Testosteroni Tasonsa Uhkuu Miehisyyttä. Ja Jokainen Suomen Neito haluaa kokea hurjaa Sexyä... Repsa-perse Kaljamaha joka näyttää 15 cm ruskeeta haisevaa Persevakoaan kumartaessaan. saa vierasta vain jos vasemmalla kädellä runkkaaminen lasketaan vieraaksi...?? Suomi Urpo Kadehtimalla eioo Koskaan saatu PIllua,, Tehkää jotain. 30 kg painoa poiis esm..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1224740Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa43354Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1263170Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss252593Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu602290Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181759Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo91364Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?
Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut91233Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1171225Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky41008