Minut hälyytettiin lagosista, keskeen kiireimmän työaikani, koska palstalla on kuohunut viime aikoina.
Jos tunnette itsenne sairaaksi niin minulla on yksityisvastaan otto akutassa tampereella.
Olen kaksi viikkoa suomessa ja joudun sen jälkeen palaamaan takaisin, koska joudun nykyisin hoitamaan myös scamhuntterin työt, koska hän jätti tutkimustyönsä siellä kesken.
Rahanpesua harrastetaan kyseisessä maassa ja huijareita liikkuu.
Paikalliset viran omaiset ei voi eikä puutu kyseiseen asiaan.
Tässä tietoa tutkimustyöstäni!
T.tohtori perttula tampere.
Psykiatrian erikoislääkäri.
Vankeihoitopalstan ylilääkäri.
Lääkärin oikeudet myös nigeriassa.
Kaksoiskansallisuus.
http://m.digitoday.fi/?page=showSingleNews&newsID=200711834
Hyvää tapaninpäivää!
perttula
7
534
Vastaukset 7
- monte34
vieraskirjaan
- Leppis:D.
Viestin omaan vieraskirjaasi! Sinähän täällä olet yksikiusan henki, mikä huutelee poliiseja avuksi! Yritkö puhdistaa imagoasi_HÄH?.
- monte34
Leppis:D. kirjoitti:
Viestin omaan vieraskirjaasi! Sinähän täällä olet yksikiusan henki, mikä huutelee poliiseja avuksi! Yritkö puhdistaa imagoasi_HÄH?.
kertomalla totuuden kuka teitä häiriköi täällä
- VaIkotakkiset_Miehet
monte34 kirjoitti:
kertomalla totuuden kuka teitä häiriköi täällä
Pöpilään
- monte34
VaIkotakkiset_Miehet kirjoitti:
Pöpilään
tuhannet nikit mitkä olet luonut vain häiriköimistä varten.
- monte34
joko kinkku loppu? onko se mamujen syytä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1202452Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401622Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha6531066- 106993
- 71972
- 98926
- 48885
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk81749Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik33736- 71718