Voisiko joku kumota huhun!

Savossa päin kerrotaan, ettei Pauli Lapualta olis kestänyt viimeisiä
kiemuroita Wincapitassa, olis tehnyt itselleen jotain.
Suoraselkäinen Pohjalainen!
3608
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vivutti siis esinahkaa omin käsin kun vaimo lähti lohduttamaan nättiä tunkkia?
M.T on painanut jo aikoja kaikkea mikä liikkuu hienolla autolla

Äänestä
  • en voi ihan tätä verifioida varmaksi muttei Paulia kyllä ole täällä Bemarillaan näkynyt ajelevan....

    Äänestä

Kyllä se varmaan savossa tiedetään mitä pohjanmaalla on tapahtunut ja varsinkin jos se kerrotaan suolimuropalstalla, niin vastuu ei jää edes kuulijalle! ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Savolaxia kirjoitti:

Savossa päin kerrotaan, ettei Pauli Lapualta olis kestänyt viimeisiä
kiemuroita Wincapitassa, olis tehnyt itselleen jotain.
Suoraselkäinen Pohjalainen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu