miks pojilla on aina mustat sukat

yähh

miks pojilla o aina mustat haisevat sukat? YÄK!!! lähes jokasella on mustat sukat ja aina! koulussaki huomaa olevan! :/

9

531

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Selvisikö?

      Teinipojilla on tapana ruveta haisemaan hyvin nopeasti peseytymisenkin jälkeen; eivät he sille oikein mitään voi. Ja mustat sukathan ovat helpot: niissä ei lika näy eikä paripuolista tarvitse kauheasti välittää.

    • sukkamehussasssa

      Mustat mullakin, mutta ei haisevat. Itse ostan mustia/tummia sukkia lähinnä siksi, että vaaleissa näkyy lika ym. epäpuhtaudet selvemmin. Kumpi on siis parempi: se, että on mustat, puhtaan näköiset ja haisevat sukat vaiko se että on valkoiset, likaisen näköiset ja haisevat sukat?

      • trerytuy

        mun boyfrendil on ain semmossii kirkkait ja värikkäit raidallisii yms sukkii ja ihanan näköst (==


    • Hajuaistinen

      No palautetaan tennissukat ja juhlakengät kunniaan ja parivaljakoksi 80-luvulta. Se vasta oli näky, valkoiset tennissukat, jossa oli sininen ja punainen raita varressa. Ja haisiko, KYLLÄ! Mehevästi.

      • jaahasssss

        no nykyään on jaloille oma deodorantti, hajua ehkäiseviä pohjallisia kenkiin ja jopa suihke kenkiin mikä estää niiden hajun, joten ihmettelen että miksi jalat vielä haisevat. Mustat sukat vaan on niin helppot ja miehille sopii, ei miehellä ny ainakaa pinkit sukat voi olla


      • Nimimerkkkkki
        jaahasssss kirjoitti:

        no nykyään on jaloille oma deodorantti, hajua ehkäiseviä pohjallisia kenkiin ja jopa suihke kenkiin mikä estää niiden hajun, joten ihmettelen että miksi jalat vielä haisevat. Mustat sukat vaan on niin helppot ja miehille sopii, ei miehellä ny ainakaa pinkit sukat voi olla

        Kyllä miehellä voi pinkitkin sukat olla jos tyyliin sopii itse en käyttäisi mitään pinkkiä mutta antaa jokaisen pukeutua niinkuin haluttaa. ja moni muukin tyylikäs sukka menisi mutta paha saada hyvä naisten ihmetellä kun heille löytyy vaikka mitä vaatetta ja sitten suvaitsempaa muutenkin se mitä naiset saa pukea joidenkin mielestä.


    • Micke-69

      Mistähän saisi ostettua teinipojan messevät ja tosi haisevat mustat sukat?
      Viestii voi laittaa, jos kiinnostaa myydä sellaiset sukat mulle!
      [email protected]

      • Täällä on

        Voin myydä kaksi paria mustia mut 35 vuotiaan.


    • xy

      Hajusta en tiedä, mutta jos katsoo miesten sukkahyllyä kaupassa on siinä 99,9% mustia sukkia. Siinä vastaus värikysymykseen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pride-liputus närästää monissa Suomen kunnissa

      Suomen lipun nostamisesta on laki. Pride‑liputuksesta ei. Kieltäytyviin kuntiin kohdistuu poliittista painostusta kuin k
      Maailman menoa
      33
      3512
    2. On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää

      jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole
      Maailman menoa
      25
      2291
    3. Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä

      ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi
      Maailman menoa
      80
      2233
    4. Belfastissa käynnissä kunnon persuilu

      Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä
      Maailman menoa
      44
      2105
    5. Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen

      Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma
      Maailman menoa
      56
      1474
    6. Mitä kirjainta haluaisit

      Ra kastella mahdottomasti?
      Ikävä
      74
      1386
    7. Kaunein nimi

      Mikä on mielestäsi kaunein miehen ja naisen nimi? Haluaisitko itse olla joku toisen niminen?
      Ikävä
      69
      947
    8. Onko kaivattusi rohkeampi kuin sinä?

      Vai oletko sinä rohkeampia? Mikä on rohkea teko, minkä sinä tai kaivattusi on tehnyt? Mitä siitä seurasi?
      Ikävä
      46
      913
    9. Farmi-Amski ja Jucci Hellström - Sydämiä satelee - Onko tässä jotain enemmän?

      Amskidamski Anne-Mari Tarkkio ja Jucci Hellström olivat samaan aikaan Farmi Suomi -realityssä. Nyt somessa on nähty mat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      9
      807
    10. Rakastan sinua hiljaisuudessa

      Rakastan sinua hiljaisuudessa. Olisit minun tai et, olen odottanut sinua vuosisatojen ajan. Ilman sinua sydämeni on yksi
      Rakkaus ja rakastaminen
      37
      803
    Aihe