Ylläpito HUOM !

rrt

voisitteko aivan oikeasti tehdä sivustolle jotain , on todella ärsyttävää , kun yks,kaks viestiketju pomppaa kuukausia vanhoihiin viestiketjuihin ja takaisin ei tahdo päästä millään. Vika ei voi olla koneessani , koska olen tältä lukenut monen muunkin kertovan samasta asiasta.

8

107

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JOO-

      NÄIN TEKEE

    • Suomi24 Ylläpito.

      Ei se ole vika, se on ominaisuus.

    • 36134687946434648646

      Mitä helvetin tärkeää siinä 31.12 päivämäärässä oikein on kun järjestelmä ohjaa sinne aivan väkisin.

      • ##

        Ei välttämättä, 30.9 tulee aika usein.


      • 31.10 ja
        ## kirjoitti:

        Ei välttämättä, 30.9 tulee aika usein.

        30.5. ja jne

        iskee myös

        mutta...oliskohan meidän syytä hankkia elämä?


    • Saattaa hypätä

      10 vuotta vanhoihin viesteihin.

    • Menkää

      nyt ainakin ne joilla älyä on riittävästi valitamaan tästä viasta ylläpidon omille sivuille, narina tällä maailmanmenoa-palstalla on joutavaa ajanhukkaa ja typeryyttä, eivät ne tätä palstaa lue sen enempää kuin niitä kahtatuhatta muutakan suomi24:n palstaa, edes moderaattori ei lue tätä palstaa, vaan toimii saamiensa poistopyyntöjen mukaan. Ne oikein pyytävät vikailmoituksia tästä uudistuksesta. Vähän järkee hei.

      >Julkaisimme eilen 8.3.2011 keskustelu-uudistusta koskevan ensimmäisen päivityksen. Päivityksen myötä toimme tuotantoon muutamia korjauksia ja parannuksia keskustelussa ilmenneisiin ongelmiin. Toteutimme päivityksen tavalla, joka ei edellyttänyt tilapäistä kayttökatkoa palveluissamme. Tästä johtuen päivityksen korjaukset ja parannukset tulivat käyttäjille näkyviin vaiheittaisesti.

      Mikäli havaitsette ongelmia Suomi24 Keskusteluiden toiminnassa, ilmoittakaa niistä meille kirjoittamalla viesti tämän tidotteen jatkoksi, tai palautelomaketta käyttämällä.

      Ystävällisin terveisin,
      Piia
      Suomi24

      http://keskustelu.suomi24.fi/node/9715427

      • Tosi on

        No ihan ystävällisesti etkö voi edes viedä tietoa eteen päin, kun vika on ihan ilmeinen. Edelleen ihan ystävällisesti.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      344
      4027
    2. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      128
      3620
    3. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      6
      2335
    4. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      112
      1724
    5. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      1678
    6. Typeryyttä

      Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik
      Ikävä
      124
      1369
    7. Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!

      Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit
      Maailman menoa
      106
      1017
    8. Martina mukana erikoisjoukossa

      Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j
      Kotimaiset julkkisjuorut
      148
      1000
    9. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      79
      895
    10. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      86
      801
    Aihe