voisitteko aivan oikeasti tehdä sivustolle jotain , on todella ärsyttävää , kun yks,kaks viestiketju pomppaa kuukausia vanhoihiin viestiketjuihin ja takaisin ei tahdo päästä millään. Vika ei voi olla koneessani , koska olen tältä lukenut monen muunkin kertovan samasta asiasta.
Ylläpito HUOM !
8
88
Vastaukset
- JOO-
NÄIN TEKEE
- Suomi24 Ylläpito.
Ei se ole vika, se on ominaisuus.
- 36134687946434648646
Mitä helvetin tärkeää siinä 31.12 päivämäärässä oikein on kun järjestelmä ohjaa sinne aivan väkisin.
- ##
Ei välttämättä, 30.9 tulee aika usein.
- 31.10 ja
## kirjoitti:
Ei välttämättä, 30.9 tulee aika usein.
30.5. ja jne
iskee myös
mutta...oliskohan meidän syytä hankkia elämä?
- Saattaa hypätä
10 vuotta vanhoihin viesteihin.
- Menkää
nyt ainakin ne joilla älyä on riittävästi valitamaan tästä viasta ylläpidon omille sivuille, narina tällä maailmanmenoa-palstalla on joutavaa ajanhukkaa ja typeryyttä, eivät ne tätä palstaa lue sen enempää kuin niitä kahtatuhatta muutakan suomi24:n palstaa, edes moderaattori ei lue tätä palstaa, vaan toimii saamiensa poistopyyntöjen mukaan. Ne oikein pyytävät vikailmoituksia tästä uudistuksesta. Vähän järkee hei.
>Julkaisimme eilen 8.3.2011 keskustelu-uudistusta koskevan ensimmäisen päivityksen. Päivityksen myötä toimme tuotantoon muutamia korjauksia ja parannuksia keskustelussa ilmenneisiin ongelmiin. Toteutimme päivityksen tavalla, joka ei edellyttänyt tilapäistä kayttökatkoa palveluissamme. Tästä johtuen päivityksen korjaukset ja parannukset tulivat käyttäjille näkyviin vaiheittaisesti.
Mikäli havaitsette ongelmia Suomi24 Keskusteluiden toiminnassa, ilmoittakaa niistä meille kirjoittamalla viesti tämän tidotteen jatkoksi, tai palautelomaketta käyttämällä.
Ystävällisin terveisin,
Piia
Suomi24
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9715427- Tosi on
No ihan ystävällisesti etkö voi edes viedä tietoa eteen päin, kun vika on ihan ilmeinen. Edelleen ihan ystävällisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.2716276- 506170
Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?925804Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k415150Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️524814Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem2264158Sählyhallitus 2023-2025, mailat heiluvat, mutta pallo karkaa kulmaan
Salibandy on organisoitua. Sähly on taas sitä, kun joku tuo mailat ja palloja on ehkä yksi. Sitä tämä hallituskin on: pe43981- 1513676
Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes
Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!393242Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.283163