voisitteko aivan oikeasti tehdä sivustolle jotain , on todella ärsyttävää , kun yks,kaks viestiketju pomppaa kuukausia vanhoihiin viestiketjuihin ja takaisin ei tahdo päästä millään. Vika ei voi olla koneessani , koska olen tältä lukenut monen muunkin kertovan samasta asiasta.
Ylläpito HUOM !
8
69
Vastaukset
- JOO-
NÄIN TEKEE
- Suomi24 Ylläpito.
Ei se ole vika, se on ominaisuus.
- 36134687946434648646
Mitä helvetin tärkeää siinä 31.12 päivämäärässä oikein on kun järjestelmä ohjaa sinne aivan väkisin.
- ##
Ei välttämättä, 30.9 tulee aika usein.
- 31.10 ja
## kirjoitti:
Ei välttämättä, 30.9 tulee aika usein.
30.5. ja jne
iskee myös
mutta...oliskohan meidän syytä hankkia elämä?
- Saattaa hypätä
10 vuotta vanhoihin viesteihin.
- Menkää
nyt ainakin ne joilla älyä on riittävästi valitamaan tästä viasta ylläpidon omille sivuille, narina tällä maailmanmenoa-palstalla on joutavaa ajanhukkaa ja typeryyttä, eivät ne tätä palstaa lue sen enempää kuin niitä kahtatuhatta muutakan suomi24:n palstaa, edes moderaattori ei lue tätä palstaa, vaan toimii saamiensa poistopyyntöjen mukaan. Ne oikein pyytävät vikailmoituksia tästä uudistuksesta. Vähän järkee hei.
>Julkaisimme eilen 8.3.2011 keskustelu-uudistusta koskevan ensimmäisen päivityksen. Päivityksen myötä toimme tuotantoon muutamia korjauksia ja parannuksia keskustelussa ilmenneisiin ongelmiin. Toteutimme päivityksen tavalla, joka ei edellyttänyt tilapäistä kayttökatkoa palveluissamme. Tästä johtuen päivityksen korjaukset ja parannukset tulivat käyttäjille näkyviin vaiheittaisesti.
Mikäli havaitsette ongelmia Suomi24 Keskusteluiden toiminnassa, ilmoittakaa niistä meille kirjoittamalla viesti tämän tidotteen jatkoksi, tai palautelomaketta käyttämällä.
Ystävällisin terveisin,
Piia
Suomi24
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9715427- Tosi on
No ihan ystävällisesti etkö voi edes viedä tietoa eteen päin, kun vika on ihan ilmeinen. Edelleen ihan ystävällisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 881517
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla101380- 751146
- 1151109
- 661068
- 75971
- 68895
Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan
Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n255890Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o12831- 33813