ÄÄNESTÄ PERSUJA SAAT JAMES&TEUVO TOLLOJA JA MUKAAN

voi mahtua vielä muutama uusnatsi äärioikealta. Jos haluat politiikkaan järkeä valitse viisaammin.
21<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Soini ilmoitti julkisesti että Persut on äärioikealla ja ääri konservatiivinen puolue, mitä siihen mitään lisäämään, totuus tuli onneksi ennen vaaleja.

Äänestä
  • Soini valtakunnankansleriksi BYÄÄÄÄÄÄÄÄ

    Äänestä

Suomalaiset ovat aina vieroksuneet ääriliikkeitä outo juttu ettei Timo Soini sitä tiennyt.

Äänestä

Kuinka paljon niitä uusnatseja mahtaa olla Persujen listoilla, hieman mietityttää äänestää Persuja?

Äänestä

Sirkuspellet ei kuulu eduskuntaan, valitse yhteistyökykyinen ja "täysipäinen" ehdokas joka ei ole sekaantunut ääriryhmien vouhotuksiin.

Äänestä
  • PERSUJEN listoilta turha etsiä,TOLLOJA kaikki, miten muuten voi ilmaantua neropatti duo James&Teuvo kuin PERSUJEN porukasta!

    Äänestä

Mistä helvetistä nuo persut löytävät noita Tolloja ??

Äänestä

Kirjailija ja entinen Nokia johtaja Kalle Isokallio sanoi Iltasanomissa että äänestäisi Persuja, mutta kun se hänen hyvä ehdokkaansa vetää taatusti mukanaan täyden tollon, hän ei äänestä, Fiksu ajatus.

Äänestä
  • Se on suuri vaara koska PERSUJEN listat on kyhätty kokon puoliväkisin joukko on todella kirjavaa!

    Äänestä

James&Teuvo tollot Peruspersuja BYÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

Äänestä
  • Älä äänestä enää Pellejä eduskuntaan niille voi nauraa Tivolissa

    Äänestä

Soini ilmoitti vaalikeskustelussa olevansa "toimintakykyinen" pää on kuitenkin ilmeisesti pahasti pehmentynyt kun samassa tentissä ilmoitti puolueen kuultavan äärioikeistoon ja kyllä tuo tollojen ottaminen ehdokaslistalle viittaa puutteelliseen käsityskykyyn miten Valtakunnan asioita hoidetaan

Äänestä
  • Soini toimintakykyinen, voi voi mitä sontaa, kusi on noussut nuppiin.

    Äänestä

  • Kusi nupissa BYÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

    Äänestä

PERSUJEN listat on pullollaan tolloja ja pellejä joukossa vielä uusnatsit, kierrä Pesukset kaukaa!!!

Äänestä

James&Teuvo tolloja ei enää tarvita Eduskunnassa, äänestä älykkäämmät edustajat tilalle, Persuista niitä on turha etsiä, tolloja kaikki!

Äänestä

Sirkushuvit saa riittää, eikä,uusnatseja tarvita Suomen Eduskunnassa älä äänestämpersujen vouhottajia!

Äänestä
  • VOUHOTTAJAT James&Teuvo ministereiksi BYÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

    Äänestä

Suomi saatava nousuun, Tollot on vaan jarruna uudistuksille, valitse viisaammin!

Äänestä

Äärilaidan uusnatseja vilisee Persuksien listoilla kierrä puolue kaukaa!!

Äänestä
  • Hyvät listat BYÄÄÄÄÄÄ

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ValitseViisaammin kirjoitti:

voi mahtua vielä muutama uusnatsi äärioikealta. Jos haluat politiikkaan järkeä valitse viisaammin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu