UUTISET: SUOMESSA PSYKIATRISIA KESKITYSLEIREJÄ!!!

LääkäritPsykopaatteja

Nyt se on vihdoin todettu lukemattomien uutisten voimalla, että Suomi on fasistien, uusliberaalien kapitalistien, globalistien, gangstereiden ja psykopaattisten vainoajien (mukaanluettuna psykiatrit) maa, jossa käytetään rangaistuskeinona pakko"hoitoa" (tuomio ilman rikosta) psykiatrisilla keskitysleireillä.

Hullujenhuoneen kauhut julki:

http://blogbook.fi/juhakurvinen/hullujenhuoneen-kauhut-julki

Pitkin Suomea on kaikessa hiljaisuudessa laitettu pystyyn psykiatrisia keskitysleirejä (nyt mediassa esillä Turun Kupittaa), jonne on sullottu kaikki nonkonformistit (toisinajattelijat), aktivistit, kyseenalaistajat (mm. virallinen totuus), salattujen ja vaiettujen aihealueiden tutkijat (lääkkeiden ja rokotteiden vaarat yms.), työ- ja koulupaikkakiusatut, persona non gratat (epätoivotut henkilöt), "kiinnostavat henkilöt" (eng. persons of interest), vainotut (mukaan lukien Targeted Individuals eli TI:t), kansalaisjournalistit, hankalista aiheista bloggaavat, somaattisesti kroonisesti vaikeasti sairaat (kallis kuluerä sairaanhoitopiireille), libertaarit (https://fi.wikipedia.org/wiki/Libertarismi), ns. hyvä veli -järjestön jäsenen suututtaneet, aidon opposition edustajat, suoraa kansanvaltaa vaativat, whistleblowerit (ilmiantajat) jne.

Pakotetun psykiatrisen "hoidon" ja "lääkityksen" (mm. hengenvaaralliset, keskushermoston ja elimistön tuhoavat neuroleptit eli myrkkypillerit ja -injektiot) tarkoituksena on mustamaalata ja leimata sekä henkisesti lannistaa, sairastuttaa (holistisesti) ja traumatisoida (diagnoosi traumalle on F43.1 Traumaperäinen stressihäiriö) kohdehenkilö sellaiseen kuntoon, että hän ei enää kykene työ- ja/tai opiskeluelämään, menettää ystävä-, perhe- ja parisuhteensa sekä ennen kaikkea ei jatka sitä työtä, jota Suomen valtio, vieraan vallan edustajat, ylikansalliset ja kansainväliset yhtiöt tai varjohallitsijat eivät hyväksy.

Epätoivottu työ voi olla mitä vaan maan ja taivaan väliltä, kuten kansalaisaktivismia, vaiettujen ja salattujen aiheiden kaivelemista, isoille kalosseille astumista, Suomen valtion epäkohtien esilletuomista ja kyseenalaistamista jne.

Halutuin lopputulos psykiatrisen sektorin kidutuksilla ja ihmisoikeusrikoksilla on kohdehenkilön itsemurha, sillä se vapauttaa psykopaattiset ja sadistiset rikolliset suorasta vastuusta.

Edellä mainittua psykiatrista vainoamista on sivuttu Suomi24:n keskusteluketjussa tuolla:

DDR-SUOMI: Vainottujen ja kidutettujen maa:

http://keskustelu.suomi24.fi/t/13112658/ddr-suomi-vainottujen-ja-kidutettujen-maa

Lyhyt lainaus: "Yleensä vainoaminen johtaa kohteen tuhoutumiseen, tavalla tai toisella, mikä voi olla taloudellista, psyykkistä tai fyysistä tai kaikkea edellä mainittua. Kyseessä on viranomaisjärjestelmän sisälle pesiytynyt sadistinen ja psykologinen kiduttamisen muoto.

(...)

Kertomusten määrän huomioon ottaen rikolliseksi ja mielisairaaksi lavastamiset on epideminen ja järjestelmään rakennettu / rakentunut valtavaksi paisunut ongelma, jota voisi verrata alati leviävään syöpäkasvaimeen."

Alla viimeaikaisia uutisesimerkkejä aiheesta.

Mielenterveyspotilaat fyysisten sairauksien hoidostaan: "Jos on kerran kirjoitettu masennusdiagnoosi, enää ei tarvitse tutkia":

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016032921338482_uu.shtml

Kupittaan entiset potilaat avautuvat: "Eristyksessä tarpeensa joutui tekemään lattialle":

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016033021340408_uu.shtml

Kupittaan ylilääkäri: "En ole koskaan kuullut, että potilas olisi joutunut tekemään tarpeensa eristyshuoneeseen":

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016033021340452_uu.shtml

Kupittaan ylilääkäri: "Toimimme Suomen mielenterveyslain mukaan":

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016033021340451_uu.shtml

”Tomaatin syöminen tai vilkas kävely ei voi olla syy eristämiseen” – mielenterveyspotilaat oikeuksiensa puolesta:

http://yle.fi/uutiset/tomaatin_syominen_tai_vilkas_kavely_ei_voi_olla_syy_eristamiseen__mielenterveyspotilaat_oikeuksiensa_puolesta/8774715

Ennen ja jälkeen -kuvat: "Mieheni lääkittiin liikkumattomaksi Kupittaan sairaalassa":

http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/ennen-ja-jalkeen-kuvat-mieheni-laakittiin-liikkumattomaksi-kupittaan-sairaalassa/5812062

Tuolla em. uutisesta avatut Suomi24-keskustelut lukuisine uutislinkkeineen:

Sairaalan henkilökunta huumasi miehen zombiksi:

http://keskustelu.suomi24.fi/t/14209856/!-sairaalan-henkilokunta-huumasi-miehen-zombiksi-!

http://keskustelu.suomi24.fi/t/14209864/sairaalan-henkilokunta-huumasi-miehen-zombiksi

Liittyy myös aiheeseen:

Psykiatrian uhreista:

http://keskustelu.suomi24.fi/t/11673649/psykiatrian-uhreista

Vääriä diagnooseja:

http://keskustelu.suomi24.fi/t/12067359/vaaria-diagnooseja

Virheellisen lääkärinlausunnon poisto:

http://keskustelu.suomi24.fi/t/11704048/virheellisen-laakarinlausunnon-poisto

UUTINEN: Lääkärin narsismi estää avun!:

http://keskustelu.suomi24.fi/t/11709598/uutinen-laakarin-narsismi-estaa-avun!

Jatkuu alla...

2

149

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      164
      10292
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      55
      2813
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      80
      2508
    4. 85
      2351
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      147
      2084
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      235
      1898
    7. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      44
      1382
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1345
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      115
      1197
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      34
      873
    Aihe