homo pekka naistenhakkaaja tappanut 26v.naisen. paikalla 2muuta urhokasta mutta ei miestä väliinmenijäksi että semmosta
kontiolahti
18
11141
Vastaukset
- pääääärkele :(
on assiit huonosti :////
- arkunnaula
oli rakas ystäväni tämä nainen,jonka nämä kaksi urhoa tappoi.vanhempi yllytti ja nuorempi otti hengen.vanhempi pelkuri on tunnettu siitä että teettää likaiset työt muilla kun ei itse uskalla!!nuorempi on muuten vaan säälittävä sekopää ja MURHAAJA!!tiedoksi heidänkin ystävilleen jos heitä on ja jotka yrittävät näitä puolustella.oikeuden tuomio on alku sille, minne heidät viedään ja missä tulee varmasti toinen tuomio...silmä silmästä!!!
- on mennyt kauas jonnekin...
Niimpä niin, Sanda on siuntattu haudan lepoon täällä Lieksassa viime lauantaina
- arkunnaula
on mennyt kauas jonnekin... kirjoitti:
Niimpä niin, Sanda on siuntattu haudan lepoon täällä Lieksassa viime lauantaina
niin on!itsekin olisin tullut paikalle.mutta olosuhteiden pakosta en voinut...!suukko Sandralle sinne kauas.
- Otanosaa
:'(
- pakkopaitaan
Pääseekö homo pekka taas ovaskaisen seuraan.Ovaskahan on tällä hetkellä mielisairaalassa. Toivottavasti hamaan tappiin saakka.
- Jokaisellepalkkansa
Luultavasti pääsee vapaaksi tai ehdollisella jatkamaan tekojaan. Mutta voi se kengittäjä hänellekin vastaan tulla.
- Anonyymi
Ei ole ja henkilö on muuttunut todella paljon teko oli tehty täyttä ymmärrystä vailla,jokaiselle tulee antaa mahdollisuus.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole ja henkilö on muuttunut todella paljon teko oli tehty täyttä ymmärrystä vailla,jokaiselle tulee antaa mahdollisuus.
ja kuinkahan monta mahdollisuutta pitää antaa?
- Anonyymi
Pekka on päässy lomille, eile pääs. On kohta sun oven takana.
- Anonyymi
Oven takana se pysyykin, mahtuu seisoskelemaan siellä.
- Anonyymi
Hyvä jos on niin pistetään hintistä ilmat ulos 😁
- Anonyymi
Luulisi nyt jo muiden osaavan varoa etteivät ala juopottelemaan tai ole missään tekemisissä tuollaisen kanssa vapaa-aikanaan.
Miten ohmeessä poliisilla kesti noin kauan ottaa kiinni jos muutkin tiesi syylliseksi, eikö kukaan uskaltanut kertoa tietojaan?
- Anonyymi
2030 paikkeilla vapautuu...
- Anonyymi
Jaksatte noita vanhoja ketjuja nostella kun ei ole uutta uutisoitavaa,melko säälittävää😁
- Anonyymi
Pekka puupää tulee,oletko valmis😂
- Anonyymi
No avantoon ehkä
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien2303368- 592867
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I252483Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk182471Työvoimatoimisto
Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve751971Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä841860Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva401832Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro191825Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.911672Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli691003