homo pekka naistenhakkaaja tappanut 26v.naisen. paikalla 2muuta urhokasta mutta ei miestä väliinmenijäksi että semmosta
kontiolahti
18
11283
Vastaukset
- pääääärkele :(
on assiit huonosti :////
- arkunnaula
oli rakas ystäväni tämä nainen,jonka nämä kaksi urhoa tappoi.vanhempi yllytti ja nuorempi otti hengen.vanhempi pelkuri on tunnettu siitä että teettää likaiset työt muilla kun ei itse uskalla!!nuorempi on muuten vaan säälittävä sekopää ja MURHAAJA!!tiedoksi heidänkin ystävilleen jos heitä on ja jotka yrittävät näitä puolustella.oikeuden tuomio on alku sille, minne heidät viedään ja missä tulee varmasti toinen tuomio...silmä silmästä!!!
- on mennyt kauas jonnekin...
Niimpä niin, Sanda on siuntattu haudan lepoon täällä Lieksassa viime lauantaina
- arkunnaula
on mennyt kauas jonnekin... kirjoitti:
Niimpä niin, Sanda on siuntattu haudan lepoon täällä Lieksassa viime lauantaina
niin on!itsekin olisin tullut paikalle.mutta olosuhteiden pakosta en voinut...!suukko Sandralle sinne kauas.
- Otanosaa
:'(
- pakkopaitaan
Pääseekö homo pekka taas ovaskaisen seuraan.Ovaskahan on tällä hetkellä mielisairaalassa. Toivottavasti hamaan tappiin saakka.
- Jokaisellepalkkansa
Luultavasti pääsee vapaaksi tai ehdollisella jatkamaan tekojaan. Mutta voi se kengittäjä hänellekin vastaan tulla.
- Anonyymi
Ei ole ja henkilö on muuttunut todella paljon teko oli tehty täyttä ymmärrystä vailla,jokaiselle tulee antaa mahdollisuus.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole ja henkilö on muuttunut todella paljon teko oli tehty täyttä ymmärrystä vailla,jokaiselle tulee antaa mahdollisuus.
ja kuinkahan monta mahdollisuutta pitää antaa?
- Anonyymi
Pekka on päässy lomille, eile pääs. On kohta sun oven takana.
- Anonyymi
Oven takana se pysyykin, mahtuu seisoskelemaan siellä.
- Anonyymi
Hyvä jos on niin pistetään hintistä ilmat ulos 😁
- Anonyymi
Luulisi nyt jo muiden osaavan varoa etteivät ala juopottelemaan tai ole missään tekemisissä tuollaisen kanssa vapaa-aikanaan.
Miten ohmeessä poliisilla kesti noin kauan ottaa kiinni jos muutkin tiesi syylliseksi, eikö kukaan uskaltanut kertoa tietojaan?
- Anonyymi
2030 paikkeilla vapautuu...
- Anonyymi
Jaksatte noita vanhoja ketjuja nostella kun ei ole uutta uutisoitavaa,melko säälittävää😁
- Anonyymi
Pekka puupää tulee,oletko valmis😂
- Anonyymi
No avantoon ehkä
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial21615Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras1051560- 141403
Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221051Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva2211048- 124871
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt2826Kuka omistaa keltaisen vanhan aravan?
Pitäs saada rakennuksen omistajaan yhteys, rappukäytävät on siivottomassa kunnossa. Hiekkaa ja roskia rappusissa, lisäks29807Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks43776- 9770